Zpěvníky

Dodací doba u zpěvníků na skladě 2-5 dní. U zpěvníků na objednávku 10 dní.

  Ryvolovky zpěvník Wabi Miki Ryvola 1.
 

Nový zpěvník Wabi a Miki Ryvolových s 36 písničkami pro kytaru a zpěv. V notách najdete i některá sóla nebo vyhrávky a také party pro vícehlasý sbor, jak je zpívali Hoboes. Seznam písní uvidíte po rozkliknutí názvu. Ve zpěvníku jsou i pamětnické fotky a několik vzpomínek. Kniha A4, 92 stran, noty, akordy, texty.

399 Kč Na skladě
     
  Ryvolovky zpěvník Wabi Miki Ryvola 2.
 

Druhý díl nového zpěvníku Wabi a Miki Ryvolových obsahuje 35 oblíbených písniček. V notách najdete i některá sóla nebo vyhrávky a některé party i pro vícehlasý sbor, jak je zpívali Hoboes. Seznam písní uvidíte po rozkliknutí názvu. Ve zpěvníku jsou také historické fotografie a několik vzpomínek. Kniha A4, 90 stran, noty, akordy, texty.

399 Kč Na skladě
     
  Tublatanka zpěvník
 

Zpěvník Tublatanka obsahuje největší hity slovenské kapely Tublatanka. 50 písniček zde najdete v notách pro zpěv, s texty a akordovými značkami včetně: Láska drž ma nad hladinou, Matka, Pravda víťazí. Kromě toho je v knize ovšem mnoho fotografií a zajímavých vzpomínek skupiny k nim: z koncertů, natáčení klipů, zájezdů do světa a dalších. Kniha A4, 150 stran.  

499 Kč Na skladě
     
  Nerez zpěvník
 

Zpěvník skupiny Nerez přináší 35 nejznámějších písniček v notách a s akordy: Bosanoha, Budem si spolu žít, Co bylo nebude, Červený kamínek, Deštíček, Do posledního dechu, Dušicky, Hele, Hlava v krupobiti, Hrr na ně, Já s tebou žít nebudu, Javor, Johanka z parku, Ke zdi, Klec, Kočičí hlavy, Kočky, Kolovrátek, Masopust, Na okraj srázu, Na vařený nudli, Naboso, Načerno, Naruby, O samotě, Ochún, Písmenka, Pozdě na večeři, Samba v dešti, Střemhlav I., Tisíc dnů mezi námi, Yburan, Omažyp, Za pět minut, Za poledne, Zlom. Kniha A4, noty pro zpěv, akordové značky.

379 Kč Na skladě
     
  Zpěvník Žlutý pes
 

Nový zpěvník kapely Žlutý pes nabízí 32 jejich nejznámějších písniček, které znáte jistě už jen z rádia, aniž byste museli mít všechny jejich desky. Zpěvník obsahuje noty pro zpěv, texty a samozřejmě akordové značky nejen pro kytaristy. Kniha skrývá takové hity jako Náruživá, Modrá, Indiánská dýmka míru, Sametová, Zůstaň klidná. Počet stran: 40.

379 Kč Na skladě
     
  Katapult zpěvník
 

Zpěvník kapely Katapult obsahuje všechny legendární písničky této české rockové kapely. Ve zpěvníku najdete například písně: Někdy příště, Hlupák váhá, Katapult, Lesní manekýn, Motorka. Kniha je formátu A4, má 64 stran a kromě zpěvu v notách jsou zde texty všech písní a akordy pro kytaru nebo jiný doprovodný nástroj.

379 Kč Na skladě
     
  Karel Zich zpěvník
 

Karel Zich zpěvník obsahuje všechny známé písničky a hity, které ho proslavily. Zahrajte si na kytaru a zazpívejte 75 písní Karla Zicha. Kniha obsahuje texty, akordy, noty pro zpěv. Obsahuje také písně: ParádaMáš chuť majoránkyAlenka v říši divůDům č. 5Není všechno parádaMostyZa to může rock’n’rollSám se svou kytarouMěla na očích brýleDoney GalGhettoKola pop-music se točí dálJeden tónBowery StreetJá ti zpívám. Vázaná kniha, 142 stran.

279 Kč Na objednávku
     
  Zahrajte si lidovky na kytaru +CD
 

Nový zpěvník, který obsahuje všechny lidové písničky také v tabulatuře pro kytaru! 55 lidových písní z Čech, Moravy a Slezska je rozepsáno s doprovodem kytary názorně v jednoduché tabulatuře, takže nemusíte umět noty. Navíc kniha obsahuje také audio CD s nahrávkami ke každé písni (melodie s doprovodem kytary, pouze melodie a také jen doprovod kytary). Zpěvník je vhodný zejména pro začátečníky, kteří neví, jaký doprovod hrát k lidovkám na kytaru. Rytmy jsou všechny velmi jednoduché, celoakordové nebo střídající jeden bas s akordem. Kniha A4, 64 stran, noty, tabulatura.

299 Kč Na skladě
     
  Jelen zpěvník
 

Zpěvník skupiny Jelen. Zpěvník kapely Jelen obsahuje všechny jejich písně s akordy, texty a notovým záznamem. Ve zpěvníku Jelen najdete také hity Magdaléna, Klidná jako voda, Vlčí srdce, Domů. Zpěvník navíc obsahuje mnoho fotek kapely Jelen a příběh skupiny. Kniha A5, 104 stran, akordy, texty.

299 Kč Na skladě
     
  Fešáci zpěvník: 50 let
 

Zpěvník Fešáci obsahuje 30 písní skupiny Fešáci včetně písniček: Buráky, Jaro, Joelene, Lojza a Líza, Prodavač. Zbývající část zpěvníku je věnována vyprávění o historii skupiny Fešáci (jen 18 stran). Poutavě sepsaná historie Fešáků nabízí i detailnější pohled do jejího zákulisí a na zlomové okamžiky v životě kapely od jejího založení v roce 1967 až do současnosti, tedy 50 let. Hlavně ve zpěvníku Fešáci najdete velké množství raritních fotek z archivu muzikantů skupiny Fešáci (77 stran). Kniha A5, 160 stran, noty, texty, akordy.

399 Kč Na skladě
     
  Lucie Vondráčková zpěvník
 

Zpěvník Lucie Vondráčková obsahuje 115 dosud vydaných písní Lucie Vondráčkové a také 240 fotografií z videoklipů. Písně např.: Absolutní Absurdistán, Archanděl, Atlantida, Až jednou půjdem tam, Blondýnka, Boty proti lásce, Bránou zázraků, Cestou necestou, Co s tou touhou, Červená řeka II, Dlouhej dopis, Chyba, Já v tobě mám, Kde tě mám, Kdy vzlétnu já (z filmu Rebelka), Kousek štěstí, Láska na sto let, Lítání, Medvídek z plyše, Místo vedle tebe, Náhodou, Nech mě jít, Ostrov v proudu dní, Pád do milování, Solnej sloup, Tajná láska, Vánoce bílý, Vím co trápí čápy, Zimní královna, Zombie. Kniha A5, 240 stran, noty, akordy, texty.

299 Kč Na skladě
     
  Petr Spálený zpěvník Obyčejný muž
 

Petr Spálený zpěvník Obyčejný muž. Zpěvník obsahuje přes 80 písní Petra Spáleného, např.: Až se jednou vzbudím smutnej, Až mě andělé, Balada o uvadlé růži, Bylo fajn, Být tu jen host, Dávám ti růži bílou, Dítě štěstěny, Houpací síť, Já tiše říkám díky, Nic kromě tvý lásky, Obyčejný muž, Pane vy jste vdova, Plakalo bejby, Pořád ti to sluší, Prosím tě stůj, Raději zpívám, Rozhodni sám, Šedesátý léta, Trápím se trápím. Kniha A5, 157 stran, noty, akordy, texty.

279 Kč Na skladě
     
  Angličtina s koledami +CD
 

Anglické a americké koledy - dvojjazyčný zpěvník s s odborným jazykovým výkladem a CD s 20 nejoblíbenějšími anglickými a americkými koledami. S texty, překlady a jazykovými poznámkami pro lepší porozumění textu. 60 minut poslechu slavných koled oceníte nejen Vánocích. Poslechem hudby a sledováním komentovaného textu koled ve zpěvníku si snadno a radostně rozšíříte znalosti angličtiny i anglo-americké kultury. Noty s doprovodem kláves. Kniha A5, 52 stran, noty, texty, některé koledy mají akordy.

149 Kč Na skladě
     
  Písně na cesty krajinami duše +CD
 

128 lidových písní ve vícehlasých úpravách pro společné zpívání i léčení hudbou. Muzikoložka a psychoterapeutka Zuzana Vlčinská, která se už řadu let věnuje „prožitkovému zpívání“, ve své knize představuje originální a obohacující pohled na zdánlivě běžný fenomén – lidský zpěv. Vyzvedává jeho význam jak pro bytí jednotlivého člověka, tak i širšího lidského společenství. Pro zpěvník Písně na cesty krajinami duše, vybrala autorka více než sto známých i méně známých lidových písní z Čech, Moravy a Slezska a roztřídila je podle emocí nebo archetypů, které zpracovávají či pomáhají navodit. Kniha A5, 208 stran, noty, texty, akordové značky. 

589 Kč Na objednávku
     
  Poslyšte s radostí - 30 koled +CD
 

30 koled ve vícehlasých úpravách pro společné muzicírování. Zpěvník Poslyšte s radostí obsahuje koledy z Moravy, Slezska, Čech a Slovenska ve vícehlasých úpravách pro společné muzicírování společně s CD s nahrávkou uvedených koled. Vánoční koledy v úpravách pro 2-4 volitelné hlasy s možností instrumentálního doprovodu ad lib. CD obsahuje 25 ve zpěvníku uvedených koled. Kniha A5, 48 stran, noty, texty, akordové značky.

299 Kč Na skladě
     
  Mirek "Skunk" Jaroš: Montgomery
 

Zpěvník známých i neznámých country i trampských písní z repertoáru Wabiho Daňka, bratří Malinů, Dělové koule, ale i například Pavla Bobka (Montgomery, Rychlejší koně, Nenos kolty do města, Javorový list, Éra parních lokomotiv atd.). Zpěvník obsahuje 128 písní. Kniha A5, 196 stran, noty, akordy, texty. 

259 Kč Na skladě
     
  Karel Hašler: Písně - zpěvník 1. a 2.díl +CD
 

Velký reprezentativní dvoudílný zpěvník Karla Hašlera. Celkem 324 písní, 600 stran a navíc CD s Hašlerovými písničkami od skupiny Patrola-Šlapeto. Zpěvník Karla Hašlera dále obsahuje řadu neznámých fotografií a dokumentů ze soukromých archívů, kompletní soupis autorova díla a životopis v datech. O Karlu Hašlerovi se zde v různých souvislostech rozepsali Přemysl Rut, Gustav Oplustil, Gabriel Gössel a Radan Dolejš. Přílohou zpěvníku je CD Hezká vzpomínka, na kterém písně Karla Hašlera nahrála a nazpívala skupina Patrola Šlapeto a s ní i řada hostů jako Josef Zíma, Václav Postránecký, Jiří Lábus, Monika Absolonová, Richard Tesařík, Jiřina Jirásková, Petr Muk, Karel Zich a další. Dvě knihy A4 vázané, 600 stran, noty, texty, akordy.

750 Kč Na objednávku
     
  Klíč: Písničky z Breptánie
 

Zpěvník Klíč Písničky z Breptánie - 18 písní skupiny Klíč pro děti z alba Písničky z Breptánie. Kniha A5, 46 stran, noty, texty, akordy.

199 Kč Na skladě
     
  Vodácký zpěvník 1.
 

Zpěvník výhradně vodáckých písní (o českých řekách, vodácích, kanoích...) moderní doby obsahuje texty známých i méně známých písní skupin Hop Trop, Samson a jeho parta, Ivan Mládek, Magison, Hluboké nedorozumění, Mirek Filsak, Buvol, Gladly S. W., Akáty, Špunt, Poslední štych, Tři sestry a Michal Tučný. Texty píxní s akordy doplňují odkazy na zdroj, kde se lze píseň naučit (CD nebo internet). Kniha A5, 61 stran.

129 Kč Na skladě
     
  Tomáš Klus zpěvník Já písničkář 2
 

Nový zpěvník Tomáš Klus obsahuje písně z posledních dvou alb: Racek a Proměnamě. Kniha A5, 88 stran, akordy, noty, texty.

199 Kč Na objednávku
     
  Jarret zpěvník
 

Zpěvník Jarret. Zpěvník kapely Jarret obsahuje 43 písní z let 1992 až 2012. Akordové značky jsou velice podrobně vypsány a graficky znázorněny, takže i méně obvyklé akordy a přehmaty během písní se snadno naučíte. Kníha A5, 58 stran, noty, akordy, texty, +profily členů skupiny Jarret.

95 Kč Na skladě
     
  Hej vánoce koleda
 

Zpěvník vánočních koled pro děti a dospělé obsahuje 50 nejznámějších koled. Např.: Dej Bůh štěstí, Den přeslavný jest k nám přišel, Hore hore pastuškové, Já bych rád k Betlému, Chtíc aby spal, Jak jsi krásné neviňátko, Koleda koleda Štěpáne, Kyrie eleison, My tři králové jdeme k vám, Narodil se Kristus Pán, Nesem vám noviny, Pásli ovce valaši, Pochválen buď Ježíš Kristus, Půjdem spolu do Betléma, Štědrej večer nastal, Tichá noc, Veselte se radujte se. Obsahuje pěkné barevné obrázky. Kniha A5, 80 stran, noty pro zpěv, akordové značky, texty.

239 Kč Na skladě
     
  Ivan Hlas zpěvník Album hitů
 

Zpěvník Ivana Hlase se 22 nejznámějšími písničkami. Obsahuje i názorné akordy pro klávesy. Marie dej mi čaj, Jednou mi fotr povídá, Až přelezem plot, O tiché noci, Pod oknem, Tmavomodrý motýl, Karlín - Tip ta dýda, Dej mi pár minut, Třeba jo, Velkoměstský blues, Podivná věc, Cejtím se jak rastaman, Ráno s duhovým mostem, Nechejte nás, Správný nebe, Tanečník, Tanec při svíčkách, Malagelo, Na kolena, Aranka umí hula hop, Rock'n'roll pro Beethovena. Kniha A4, noty, akordy, texty, 44 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Krkonošské koledy
 

Zpěvník Krkonošských koled jak je sebral, sepsal a notami vybavil Josef Horák. Josef Horák (1883 -1968) učitel a řídící učitel na školách v Jablonci nad Jizerou, Kruhu u Jilemnice a v Martinicích. Byl zakladatelem a sbormistrem Pěveckého sdružení učitelů krkonošských, zároveň také amatérským regionálním etnografem, především sběratelem lidových koled, osvětovým pracovníkem a spisovatelem. V rodných Rožďalovicích, kam se vrátil na penzi, založil a dirigoval pěvecký sbor a dal podnět ke vzniku tamního muzea. Kniha A4, 143 stran, noty, dobové obrázky.

289 Kč Na skladě
     
  Zpěvy Čech, Moravy a Slezska
 

Zpěvník 120 lidových písní. Písně jsou upraveny pro tři hlasy - soprán, alt a mužský hlas, kdy autor vychází vstříc současné praxi s nedostatkem mužských hlasů. Každý z hlasů může být zastoupen hudebními nástroji, zejména zobcovými flétnami. Písně lze provádět i ryze instrumentálně či s klavírním doprovodem. Pro kytarový doprovod jsou písně opatřeny jednoduchými akordickými značkami. Kniha A5 vázaná, 144 stran, noty, texty, akordy.

399 Kč Na skladě
     
  Jarek Nohavica zpěvník Komplet 2.
 

Nový zpěvník Jarek Nohavica obsahuje především nové písně včetně Virtuálek (Virtuálky 1, Virtuálky 2, Virtuálky 3) – skoro stovka písní nahraných na Nohavicův web nebo z nových CD (Tak mě tu máš, Ikarus, Doma, V Lucerně, Pražská pálená, Tři čuníci, Metro pro krtky). Jarek Nohavica zde píše i pojednání o tom jak vznikaly Virtuálky. Kniha B5 vázaná, noty, akordy, texty, 132 stran.

220 Kč Na skladě
     
  Ozvěna zpěvník
 

Zpěvník Ozvěna - zpěvník trampské skupiny Ozvěna obsahuje 32 písní: Nádraží, Diego, Dál nespěchej, Balada probdělé noci, Čápi, Duhová cesta, Hledám jednu zem, Jít cestou svou, Jít dál, Kdo za to může, Kolona, Láska, Nikam nespěchám, Píseň tratě pěti kolejí, Po řece dolů, Podivná touha, Podivný sen, Proč vracíš se, Přání, Půlnoční balada, Řidič expresu, Samotář, Strom, Stůj chvíli stůj, Svítání v dešti, Už jsi tu dlouho, V osm hodin ráno, Večerní, Vlak, Vlaštovky, Vozy, Zpověď. Kniha A5, 60 stran, noty, akordy, texty, fotky.

95 Kč Na skladě
     
  Karabina zpěvník - Karabina zpívá
 

Zpěvník Karabina - zpěvník brněnské trampské skupiny Karabina obsahuje 10 nejznámějších písní: Vandrovníci, Battle Rattion, Brněnská hantýrka, Mé prchavé sny, Zloději koní, Mexiko, Nový fáro, Chicago, Zajatci, Na koně se nežárlí. Zpěvník je z roku 1992, tedy perla pro pamětníky. Sešit A5, 14 stran, noty, texty, akordy.

99 Kč Na skladě
     
  Jiří Dědeček zpěvník: Láska, smrt a jiné odrhovačky
 

Zpěvník Jiří Dědeček obsahuje třicet písní - převážně jde o písně z dvojice zatím posledních vydaných alb Řekněte to mýmu psovi a Prší nám do campari. Kniha brožovaná A5, 40 stran, noty, akordy, texty.

99 Kč Na skladě
     
  Folk Rock Favourites: Strum and Sing
 

Zpěvník 31 známých písní obsahuje texty a akordy. Např. Bob Dylan, Donovan, Simon Garfunkel, The Byrds, John Denver, Crosby Stills Nash. Celý seznam písní rozkliknete v názvu. Kniha A4, 76 stran.

290 Kč Na objednávku
     
  Samsonovy písničky, cédéčko i notičky +CD
 

Jaroslav Samson Lenk zpěvník téměř 30 písniček z večerníčků Václava Chaloupka o zvířátkách: Méďové, Vydrýsek, Tuláček, Vlčata, Kluci ze zámku, Ježek. Přiložené CD obsahuje všechny písně nahrané a nazpívané Samsonem Lenkem a také karaoke verze bez zpěvu. Kniha A4, 80 stran, noty, akordy, texty, barevné fotky z večerníčků.

489 Kč Na objednávku
     
  Chinaski zpěvník
 

Zpěvník Chinaski obsahuje 122 písniček vč. Dobrák od kosti, 1.signální, Dlouhej kouř, Drobná paralela, Klára, Kutil, Jaxe, Tabáček. Navíc jsou tři písně přepsané pro klavír. Kniha A4, vázaná kniha, noty pro zpěv, akordy, texty, 190 stran.

399 Kč Na skladě
     
  Beatles zpěvník: Little Black Songbook
 

Zpěvník Beatles obsahuje 195 písní vč. Let It Be, All You Need is Love, Help!, Hey Jude, Ticket to Ride, Blackbird, Michelle. Zpěvník Beatles kniha A5, 384 stran, texty písní, akordové značky.

490 Kč Na skladě
     
  Pavel Lohonka Žalman Zpěvník 1.
 

Zpěvník Pavel Lohonka Žalman obsahuje 82 písní vč. Kdo ti zpívá, Jdem zpátky do lesů, Prázdný schránky, Kytky stále ještě voní, Rána v trávě, Vracím se domů, Nelituj, Všech vandráků múza, Ráno bylo stejný, Jantarová země, Nikdo se nesmál, Za ruku mě vem, Já písnička, Kouřovej signál, Krajina, Sejdeme se v Pánu, Hodina usmíření, Ho ho Watanay, Barevný šál, Divokej horskej tymián. Vázaná kniha A5, noty, akordy, texty, 188 stran.

399 Kč Na skladě
     
  Buty Zpěvník
 

Zpěvník Buty - 41 písní skupiny Buty z desek Pískej si pískej, Ppoommaalluu, Dřevo a z filmu Jízda. Vč. František, Až ten vláček zapíská, Demáček, Jednou ráno, Jestli se ti chce, Malinkého ptáčka, Mám jednu ruku dlouhou, Tajemství, Tonda a Čenda, Tramtáryje, Vrána. Vázaná kniha A5, noty, akordy, texty, fotky, 108 stran.

289 Kč Na skladě
     
  Španělské písničky se slovíčky, gramatikou +CD
 

Studujte slovíčka i gramatiku prostřednictvím populárních španělských písniček. Zpěvník a jazyková cvičebnice v jednom obsahují 15 lidových písní z různých oblastí Španělska. Obsahuje noty ke zpěvu a noty kytarového doprovodu (bez tabulatury). Na CD jsou verze: kapela se zpěvem, namluvený text samostatně a karaoke verze pro váš zpěv. Vhodné pro mírně pokročilé. Nazpíváno rodilými mluvčími. Kniha A4, noty, 102 stran.

269 Kč Na skladě
     
  Vojta Kiďák Tomáško: Cesty do nadějí +DVD
 

Sbírka textů doplněná fotkami Vojty Kiďáka Tomáška, na přiloženém DVD jsou: téměř hodinový dokument o Kiďákovi a koncert z Balbínky s 18 písněmi včetně písně Toulavej. Texty neobsahují akordy ani noty. Brožovaná kniha A5, 64 stran. (běžná cena 299Kč)

179 Kč Na skladě
     
  Jarek Nohavica Songbook 2. dětem +2CD
 

Zpěvník 26 dětských písní Jarka Nohavici, přeložených do angličtiny rodilým Kanaďanem a obdivovatelem Nohavicovy poetiky, Markem Landrym. Zpěvník obsahuje jak české, tak anglické texty. Na přiložených dvou CD jsou pak nazpívané anglicky s kytarou i jako samotná kytara. Vázaná kniha A5, noty, akordy, texty, 110 stran.

289 Kč Na skladě
     
  Karel Kryl zpěvník Komplet
 

Zpěvník Karel Kryl obsahuje 156 písní Karla Kryla včetně: Anděl, Bratříčku zavírej vrátka, Demokracie, Děkuji, Důchodce, Král a klaun, Marat ve vaně, Morituri te salutant, Nehažte kamení, Nevidomá dívka, Okupační popěvek, Pieta, Salome, Tak vás tu máme, Veličenstvo kat, Znamení doby. Vázaná kniha, 236 stran, noty, akordy, texty.

259 Kč Na skladě
     
  Trampské písně 1920 - 1939 +CD
 

Zpěvník trampských písní spolu s původními originálními nahrávkami z první republiky. Nejslavnější písničky zlaté éry trampingu. Uslyšíte takové legendy jako Jarka Mottl, Jenda Korda, Pedro Mucha, Eddy Fořt, Ztracenkáři, Settleři, Westmeni. Zpěvník se všemi 28 písněmi + podrobné návody ke hře – kytarové rytmy a tabulatury. Zajímavosti ke každé písničce. S předmluvou Tony Linharta. Včetně: Vlajka vzhůru letí, Potlach, Bessie, Řeka hučí, Sosna, Až ztichnou bílé skály, Houpy hou, Píseň severu (Bílý losos). (kompletní seznam písní se otevře po kliknutí na název) Kniha vázaná A5, 150 stran, noty, tabulatury, akordy, texty.

459 Kč Na skladě
     
  Nejkrásnější filmové písničky zpěvník Limonádový Joe
 

Zpěvník 20 písní z filmů: Limonádový Joe (Můj bože, můj bože, Arizona, Balada Mexico Kida, Horácův pohřební blues, Není větší potěšení, Když v baru houstne dým, Whisky to je moje gusto, Tornádo Lou blues), Peníze nebo život (Život je jen náhoda), Kristián (Jen pro ten dnešní den), Starci na chmelu (Den je krásný), Před maturitou (Chlupatý kaktus), Trhák (Nech brouka žít), Vrchní prchni (Severní vítr), Noc na Karlštejně (Lásko má já stůňu, Do věží), Šakalí léta (Pod oknem, Na kolena, Sladkých patnáct), Rebelové (Já budu chodit po špičkách). Vázaná knha A4, barevné obrázky, noty, texty, akordy, 68 stran.

459 Kč Na skladě
     
  Tomáš Klus zpěvník Já, písničkáŘ
 

Zpěvník Tomáš Klus obsahuje písně z prvních dvou desek Tomáše Kluse. Kromě písní tu najdete také fotky z koncertů a nahrávání nové desky, úvodní slovo Tomáše Kluse. Kniha brožovaná A5, 80 stran, noty, texty, akordy.  

159 Kč Na skladě
     
  Strum It: Folk Favorites
 

Zpěvník 42 nejznámějších amerických folkových písní a tradicionálů. Melodie v notách, texty a kromě akordových značek i notový zápis doprovodné kytary (rytmy). Např.: Aura Lee, Banks of the Ohio, Danny Boy, Down in the Valley, House of the Rising Sun, John Henry, Joshua, Midnight Special, My Old Kentucky Home, The Red River Valley, Scarborough Fair, Shenandoah, Sometimes I Fell Like a Motherless Child, Swing Low Sweet Chariot, The Wabash Cannon Ball, Wayfaring Stranger, When the Saints Go Marching In, Yankee Doodle. Kniha A4, noty, tabulatura, 48 stran.

249 Kč Na skladě
     
  Spirituál kvintet Zpěvník 3. - 1999 - 2009
 

Zpěvník Spirituál Kvintet 3.díl obsahuje 41 písní z nových CD: Zatím dobrý, Křížem krážem, Křídla holubic a z DVD. Obsahuje i rozhovor s kapelou, předmluvu Ivo Poledňáka. Kniha A5, noty, akordy, texty, 117 stran.

149 Kč Na skladě
     
  Jaromír Nohavica: Babylon a Ikarus +CD
 

Klavírní výtah a zpěvník celkem 29 písní ze dvou nových CD Jaromíra Nohavici Babylon a Ikarus. Přiložené CD obsahuje nahrané klavírní party. Vázaná kniha A4, noty, akordy, texty, 96 stran.

175 Kč Na skladě
     
  Jarek Nohavica Songbook +2CD
 

Jarek Nohavica Songbook - 64 písní Jaromíra Nohavici přeložených do angličtiny vedle českých textů. Na prvním CD jsou nazpívané anglicky (ne Nohavicou) a na druhém CD jsou pouze kytarové doprovody (karaoke). Vázaná kniha A5, 174 stran, noty, akordy.

388 Kč Na skladě
     
  Ja pesnička 1.
 

Zpěvník 70 slovenských lidových a 13 slovenských populárních písní (např. Miroslav Žbirka: Biely kvet, Dr. Jekyll Mr. Hyde, Huckleberry Finn, Chlapec z ulice, Pekný chlapec, Vašo Patejdl: Kaskadér, Peter Nagy: Láska je tu s nami, Elán: Od Tatier k Dunaju, Stužková, Tanečnice z Lúčnice, Pavol Hammel: Tuláci v podchodoch, Zvonky zvoňte, Učiteľka tanca) a 10 koled. Vázaná kniha A5, noty, akordy, texty, 103 stran.

139 Kč Na skladě
     
  Ja pesnička 2.
 

Slovenská verze oblíbeného zpěvníku obsahuje 62 lidových převážně slovenských písniček, 26 slovenských populárních písní (např. Miroslav Žbirka: 22 dní, Atlantída, Čo bolí to prebolí, Katka, V slepých uličkách, Zažni, Peter Nagy: Marcel z malého mesta, Poďme sa zachránit, Profesor Indigo, S nohami na stole, Sme svoji, Pavol Hammel: Medulienka, Elán: Krá'lovna bíelych tenisiek, Neviem byť sám, Zaľúbil sa chlapec, Richard Müller: Vianočná, Rolincová: Zvonky štěstí) a 5 koled. Vázaná kniha A5, noty, akordy, texty, 123 stran.

139 Kč Na skladě
     
  100 Irish Ballads +CD
 

Zpěvník irských balad. Zpěvník irských písní obsahuje 100 balad. Na přiloženém CD je jich pak nahráno 90. Např. Brennan On The Moor, Curragh Of Kildare, Down By The Glenside, Home Boys Home, James Connolly, Mountain Dew, Red Is The Rose, Sweet Carnlough Bay, The Galway Shawl, Three Lovely Lassies, Whiskey In The Jar. Kniha A5, noty, akordy, texty, 112 stran.

399 Kč Na skladě
     
  Lokálka Zpěvník
 

Zpěvník Lokálka, která proslula svými parodiemi na renomované hity všech žánrů, obsahuje největší hity skupiny Lokálka s notami i akordy, řadu samostatných textů, pohádky Ládi Straky – třeba tu o princezně Zlatovousce – či fundovanou studii o historii této královéhradecké legendy, plnou historek, jak jinak než veselých.. Ve zpěvníku najdete také spoustu fotek z archivu kapely, články z novin, dokumentující věhlas Lokálky, a unikátní věnování Vladimíra Renčína. Vázaná A5, noty, akordy, texty, 176 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Lenka Filipová Zpěvník
 

Zpěvník Lenka Filipová. Největší hity i méně známé písně zpěvačky Lenky Filipové (Částečné zatmění srdce, Jenom blázni se radujou, Mosty, Za všechno může čas, Zamilovaná a další). Vázaná A5, noty, texty, akordy, 108 stran.

299 Kč Na objednávku
     
  Václav Koubek Zpěvník
 

Zpěvník písničkáře Václava Koubka - písně z let 1975 - 2004 a z šesti alb: Obrazy, Šaty šupáka, Bezvětří, Lítám, Já a můj táta, Každej pes. Včetně: Pojď blíž, Bláznivá, Andělé, Důstojnosti, Sedni a jen se dívej, Álej, Mráček. Brožovaná A4, noty, akordy, texty, 189 stran.

199 Kč Na objednávku
     
  Čechomor Zpěvník a klavír noty
 

Zpěvník Čechomor obsahuje také klavírní doprovody - Čechomor pro klavír! Všech 50 písní skupiny Čechomor z 5 alb: Dověcnosti, Mezi horami, Čechomor, Proměny, Live. Kniha A4, noty, akordy (akordové značky), texty, 170 stran.

299 Kč Na objednávku
     
  Johnny Cash zpěvník Little Black Songbook
 

Zpěvník Johnny Cash. 80 písní Johnnyho Cashe: (Ghost) Riders In The Sky, (There'll Be) Peace In The Valley (For Me), 25 Minutes To Go, A Boy Named Sue, A Singer Of Songs, A Thing Called Love, All Over Again, Ballad Of A Teenage Queen, Big River, Blistered, Cocaine Blues, Come In Stranger, Cry! Cry! Cry!, Daddy Sang Bass, Delia's Gone, Don't Take Your Guns To Town, Down There By The Train, Drive On, Five Feet High And Rising, Flesh And Blood, Folsom Prison Blues, Forty Shades Of Green, Frankie's Man, Johnny, Get Rhythm, Girl Of The North Country, Give My Love To Rose, God's Gonna Cut You Down, Guess Things Happen That Way, Help Me, Hey, Porter!, Highwayman, Home Of The Blues, Hurt, I Am A Pilgrim, I Got Stripes, I Hung My Head, I See A Darkness, I Still Miss Someone, I Walk The Line, If I Were A Carpenter, I'm A Drifter, I'm Free From The Chain Gang Now, It Ain't Me Babe, Jackson, Like The 309, Long Black Veil, Long-legged Guitar Pickin' Man, Man In White, Next In Line, One, One Piece At A Time, Ring Of Fire, Rock Island Line, Rowboat, Rusty Cage, Sam Hall, San Quentin, So Doggone Lonesome, Solitary Man, Straight A's In Love, Sunday Morning Coming Down, Tennessee Flat-top Box, The Ballad Of Ira Hayes, The Beast In Me, The Man Comes Around, The Man In Black, The Mercy Seat, The Night Hank Williams Came To Town, The One On The Right Is On The Left, The Orange Blossom Special, The Wanderer, The Ways Of A Woman In Love, There You Go, Thirteen, Train Of Love, Two Timin' Woman, Understand Your Man, Wanted Man, Wayfaring Stranger, Were You There When They Crucified My Lord?, What Is Truth, Wreck Of Old '97, You're The Nearest Thing To Heaven. Akordy, texty, 192 stran, kapesní formát knihy.

425 Kč Na objednávku
     
  The Complete Guitar Player: The Beatles Songbook
 

Zpěvník 40 písní Beatles: A Hard Days Night, All My Loving, And I Love Her, And Your Bird Can Sing, Because, Blackbird, Can't Buy Me Love, Don't Pass Me By, Eight Days A Week, For No One, From Me To You, I Feel Fine, I Me Mine, I Saw Her Standing There, I Should Have Known Better, If I Needed Someone, I'll Follow The Sun, I'll Get You, I'm A Loser, In My Life, It's For You, Long Long Long, Lucy In The Sky With Diamonds, Michelle, Night Before, No Reply, Norwegian Wood, Not A Second Time, Nowhere Man, Paperback Writer, Penny Lane, Please Please Me, Polythene Pam, Rain, She Loves You, She's Leaving Home, Thank You Girl, The Fool On The Hill, The Long And Winding Road, Ticket To Ride, While My Guitar Gently Weeps, Yesterday, You Like Me Too Much, You Won't See Me, You're Going To Lose That Girl. Melodie v notách, akordové značky, texty, 48 stran.

390 Kč Na objednávku
     
  Písně lesů, vod a ohňů
 

Zpěvník trampských písní sestavil Pavel Čiča Jelínek. Obsahuje zejména písně z desek: Karabina, Vandr do Rowers City, Mezi pátým a šestým, Vandrsranda, Vandr do padesátejch 2. Například tyto písně: Battleration, Cesta na západ, Černej Boby, Diego, Flám, Hledám děvče na neděli, Hola hoši, Chladná voda, Jezero Bítovské, Když ohně zaplanou, Kovbojova ukolébavka, Mého koně sen, Mexická svatba, Paďour, Pahorky, Pojď do mojí chaty, Ranč za Coloradem, Sbohem má osado, Slaní chlapi, Starý koráb, Stoby za tebou, Trampské milování, Třikrát ahoj, V keňu tak sám, Velká výplata, Volání větru, Zdivočelý kraj, Zlatý déšť, Zloději koní. Kniha A5, texty písní, akordy, 70 stran.

289 Kč Na skladě
     
  Asonance zpěvník 1.
 

Zpěvník Asonance - zpěvník skotských a irských lidových balad a písní: Ashokan Farewell- City of Savannah- Čarodějnice z Amesbury- Da Tuskar- Do Tambóírín Poirt- Drowsy Maggie- Duše mé lásky- Dva havrani- Farewell to Erin- Galvestonská záplava- Give Me Your Hand- Harfa- Jackie Colema´s Reel- Johnny Hugo's Favourite- Krutá matka- Lark in the Morning- Lord Maxwell- Maggie in the Woods- Maids of Mitchellstown- Merrily Kiss Ihe Quaker's Wife- Millbrae- MissRowan Davies- Mladý Walter- Moming on the Distant Shore- Námořník- Neklidný hrob- Off to California- Orkney Anthem- SusanCooper- The Acrobat- The Butterfly- The Cannaughtman's Rambles- The Cup of Tea Set- The DarkGirl- The Ennis March- The Humours of Carrigaholt- The Humours of Tulia- The Piper's Despair- The Peeler's Jacket- The Scartaglen Slide- Tři cikání- Whelan's Frolics. Vázaná A5, noty pro zpěv, akordy, texty, 112 stran.

249 Kč Na objednávku
     
  Asonance zpěvník 2.
 

Zpěvník Asonance. Skotské a irské lidové balady, písně a tance skupiny Asonance. Vázaná A5, noty pro zpěv, akordy, texty, 112 stran.

249 Kč Na objednávku
     
  Pepa Nos: Rovnou za Nosem +DVD
 

První knižní vydání textů jednoho z nejlepších českých hudebních klaunů a zároveň písničkářských "mudrlantů" (Japný blboun, Země je kulatá, Agent sí aj ej, Uzený na hrášku, Ve dvou se to lépe táhne, Ikarovo ouha, Měj rád!, Člověk aj.), okořeněný reportáží z loňského turné, které se uskutečnilo spolu s francouzským hudebníkem Damienem Ribou, doprovází na DVD nosiči záznam těchto výjimečných koncertů. Ten z Cafeterie v Břeclavi je celý, z Balbínovy poetické hospůdky v Praze je tu třetina a ze závěrečného v Poděbradech bluesový závěr. Dále se můžete podívat i na dokument natáčený ve Francii. Brožovaná, 64 stran.

399 Kč Na objednávku
     
  Karel Gott zpěvník 2.
 

Zpěvník Karel Gott - 100 písní Karla Gotta vč. Dotýkat se hvězd, Isabella, Pokaždé, Už pohřbili mě stokrát, Čas růží, Den je krásný, Dívka toulavá, Isabella, Mám rozprávkový dom, Santa Lucia, Zdvořilý Woody. Obsahuje i komentáře k písním od Mirka Černého. Noty, texty, akordy, 167 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Zpěvník: Valčíky 6.
 

40 valčíků včetně: Letěla husička, Malý háječek, Mě už nemá žádný rád, Milovala jsem, Sivá holubičko, Šumavo, vzpomínám, V neděli odpoledne, Vychází měsíček, Za mého živobytí, Zazpívali sobě hoši od. Noty, akordové značky, texty, 43 stran.

65 Kč Na skladě
     
  Zpěvník: Polky 6.
 

40 polek včetně: Čtyři koně ve dvoře, Já jsem malý mysliveček, Stojí hruška v širém poli, Němčická hospoda, Když jsem já ty koně pásal, Když jsem vandroval, Tam u nás na návsi. 43 stran.

65 Kč Na skladě
     
  Jaroslav Uhlíř Zdeněk Svěrák Zpěvník
 

Zpěvník Jaroslav Uhlíř Zdeněk Svěrák. Zpěvník obsahuje 84 písní včetně: Není nutno, Dělání, Elektrický valčík, Severní vítr, Holubí dům, Neopouštěj, Trpasličí svatba. Vázaná A5, texty, noty, akordy, 122 stran.

189 Kč Na skladě
     
  Ivan Mládek Zpěvník
 

Zpěvník Ivan Mládek. 58 písní Ivana Mládka vč. Brno je zlatá loď, Čtrnáct Kubíků, Dáša Nováková, Jez, Jožin z bažin, Linda, Medvědi nevědí, Prachovské skály, Zkratky atd. Melodie zpěvu v notách, texty, akordy, A5 vázaná, 110 stran.

289 Kč Na skladě
     
  Zpěvník: Polky 1.
 

Zpěvník 40 lidových a zlidovělých (Hašler atd.) polek rozepsaný v notách v tzv. lidovém dvojhlasu. Např.: Co jste hasiči, Nemelem nemelem, Lístečku dubový, Kdyby byla Morava, Čtyři koně ve dvoře. A5 brožovaná, 43 stran.

65 Kč Na skladě
     
  Zpěvník: Polky 2.
 

40 polek vč. Hory doly černý les, Čerešničky, Co to tam šupoce. A5 brožovaná, 43 stran.

65 Kč Na skladě
     
  Zpěvník: Polky 3.
 

40 polek vč. Cestář, Pode mlejnem nade mlejnem, Nedaleko od Trenčína, Pětatřicátníci. A5 brožovaná, 43 stran.

65 Kč Na skladě
     
  Zpěvník: Polky 4.
 

40 polek vč. Pějmě píseň dokola, Kolíne Kolíne, Tancuj tancuj vykrúcaj, Vysoký jalovec. A5 brožovaná, 43 stran.

65 Kč Na skladě
     
  Zpěvník: Polky 5.
 

40 polek vč. Andulko Šafářova, Beskyde Beskyde, My jsme Valaši, Na tu svatů Katerinu. A5 brožovaná, 43 stran.

65 Kč Na skladě
     
  Zpěvník: Valčíky 1.
 

Zpěvník Valčíky obsahuje 40 valčíků vč. Rožnovské hodiny, Černý cikán, Když jsem já šel tou Putimskou branou, Už se ten Tálinskej rybník, Včera jsem byl u muziky. A5 brožovaná, 43 stran.

65 Kč Na skladě
     
  Zpěvník: Valčíky 2.
 

40 valčíků vč. Teče potúček bublavý, Vezmi mě rybáři, Letěla Husička. A5 brožovaná, 43 stran.

65 Kč Na skladě
     
  Zpěvník: Valčíky 3.
 

40 valčíků vč. Ach synku synku, Bejvávalo bejvávalo, Horo horo vysoká jsi, Generál Laudon. A5 brožovaná, 43 stran.

65 Kč Na skladě
     
  Zpěvník: Valčíky 4.
 

40 valčíků vč. Andulko mé dítě, Za tú horú za vysokú, U panského dvora, Okolo Súče, Ó řebíčku zahradnický. A5 brožovaná, 43 stran.

65 Kč Na skladě
     
  Zpěvník: Valčíky 5.
 

40 valčíků vč. Aby nás pánbůh miloval, Strahováček, Na Starým Mohelně, My pluli dál a dál. A5 brožovaná, 43 stran.

65 Kč Na skladě
     
  Já písnička 1.
 

Zpěvník Já písnička vhodný už pro děti od 5 let obsahuje 182 známých, hlavně lidových písní, ale i tramských písní a koled. Vhodné pro kytaristy (akordové hmaty i doporučené rytmy). Vázaná kniha A5, 116 stran, noty, akordy, texty.

159 Kč Na skladě
     
  Já písnička 2.
 

Zpěvník Já písnička 2. pro děti a mládež (od 10 let) obsahuje 181 lidových, populárních, tramských písní a koled vč. Když jsem šel z Hradišťa, Nezacházej slunce, David a Goliáš, Dej mi víc své lásky, Holubí dům, Jožin z bažin, Stánky. Vhodné pro zpěv s kytarou (akordové hmaty i doporučené rytmy). Vázaná kniha A5, 173 stran, noty, akordy, texty.

159 Kč Na skladě
     
  Já písnička 3.
 

Zpěvník Já písnička 3. obsahuje 219 lidových, populárních a tramských písní vč. A té Réhradice, Bodláky ve vlasech, Greensleeves, Jdem zpátky do lesů, Za svou pravdou stát, Bon soir mademoiselle, Hej Jude, Hvězdičko blýskavá, Já budu chodit, Modlitba, Amerika, Jen pro ten dnešní den, Tmavomodrý svět, What a wonderful world, Whisky to je moje. Vhodné pro kytaristy (akordové hmaty i doporučené rytmy). Vázaná kniha A5, 267 stran, noty, akordy, texty.

169 Kč Na skladě
     
  Trampský zpěvník
 

Trampský zpěvník. Téměř 200 nejznámějších trampských písní v kapesním formátu. Třetina je trampská klasika (Jarka Mottl, Jenda Korda, Vl. Fořt, Eduard Ingriš, Bob Hurikán), dále pak modernější písně (Miki Ryvola, Wabi Ryvola, Kapitán Kid, Žalman Lohonka, Tony Linhart, Hop Trop, Wabi Daněk). Např.: Amazonka, Ascalona, Až ztichnou bílé skály, Bessie, Cariboo, Hej šup námořníci, Ho ho Watany, Houpy hou, Hudsonský šify, Japonečka, Jarní kurýr, Jižní eskadrona, Krinolína, Letí šíp savanou, Loudavý návraty, Mávej, Na osadě hráli, Niagara, Píseň co mě učil listopad, Rikatado, Rosa na kolejích, Sosna, Trampe kamaráde, Vlajka, Zvláštní znamení touha, Zlatokop Tom atd. Kniha A6 brožovaná, texty, akordy, ilustrace Marko Čermák, 200 stran.

95 Kč Na skladě
     
  Píseň o rose - zpěvník Jiří Suchý a Jiří Šlitr
 

Zpěvník Píseň o rose obsahuje 110 písní z nejslavnější éry divadla Semafor vč.: Purpura, Motýl, Láska nebeská, Krajina posedlá tmou, Klokočí, Proč se lidi nemaj rádi, Dotýkat se hvězd, Kapitáne kam s tou lodí, Klementajn, Malé kotě, Pramínek vlasů, Tereza, Včera neděle byla. Noty, kytarové akordy, texty, 206 stran, vázaná A5.

179 Kč Na skladě
     
  Pod starou lucernou - české a slovenské evergreeny
 

130 nejznámějších písní z let 1921 - 1968 vč.: Annabella (Madono má), Cikáne černý, Dívko v modrém, Dobrou noc, Docela všední obyčejný den, Houpy hou, Hvězdy nad Brnem, Chlupatý kaktus, Kdepak ty ptáčku hnízdo máš, Letí šíp, Oliver Twist, Píseň o majoru Gagarinovi, Píseň severu, Slunečnice, Tam za vodou v rákosí, To se nikdo nedoví. Noty, kytarové akordy, texty, 188 stran, vázaná A5.

189 Kč Na skladě
     
  Balada pro banditu zpěvník
 

Zpěvník Balada pro banditu. 32 písní z muzikálu "Balada pro banditu" vč. Ani tak nehoří, Zabili zabili, Chodí horou tři sta ovec. S předmluvou Miloše Štědroně (autora hudby). Noty, akordy, texty, fotky, A5 vázaná, 72 stran.

239 Kč Na skladě
     
  Zpěvník lidových písní - Krásná pasačka
 

Zpěvník lidových písní obsahuje 100 lidových písniček včetně Aby nás Pán Bůh miloval, Ach synku synku, Andulko šafářova, Bejvávalo dobře, Čerešničky, Černé oči jděte spát, Generál Laudon, K Budějovicům cesta, Kdyby byl Bavorov, Když jsem k vám chodíval, Kolíne Kolíne, Láska Bože láska, Loučení loučení, Muziky muziky, Na tý louce zelený, Nemelem nemelem, Okolo Hradce, Pode mlejnem nade mlejnem, Šly panenky silnicí, Tancuj tancuj, Vínečko bílé, Žádnyj neví co sou Domažlice a další. Kniha A5 brožovaná, noty, texty, akordy, 128 stran.

169 Kč Na skladě
     
  Jarek Nohavica zpěvník Komplet 1.
 

Zpěvník Jarek Nohavica obsahuje 176 písní z jeho tvorby včetně např. Až to se mnu sekne, Bláznivá Markéta, Darmoděj, Mávátka, Starý muž, Těšínská, Tři čuníci, Divocí koně, Dokud se zpívá, Kometa, Milionář, Muzeum, Pane prezidente, Potulní kejklíři, V moři je místa dost. Přibližně třetinu písní několika větami zajímavě glosuje sám Jaromír Nohavica. Vázaná A4, texty, noty, akordy, 260 stran.

349 Kč Na skladě
     
  Nezmaři Zpěvník
 

Zpěvník Nezmaři obsahuje 76 písní skupiny Nezmaři vč. Bodláky ve vlasech, Fénix, Konvička, Neuhádneš, Sen co si schovám pod polštář. Melodie zpěvu v notách, texty, akordy, A5 vázaná, 176 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Eric Clapton zpěvník Songbook
 

Zpěvník Eric Clapton obsahuje písně: I Shot The Sheriff, Knockin' On Heaven's Door, Any Day, Badge, Bell Bottom Blues, Bottle Of Red Wine, Got To Get Better In A Little While, I Can't Stand It, Lay Down Sally, Layla, Let It Grow, Let It Rain, Miss You, Motherless Children, Peaches And Diesel, Roll It Over, She's Waiting, Sunshine Of Your Love, The Shape You're In, We've Been Told, Why Does Love Got To Be So Sad?, Wonderful Tonight. Melodie zpěvu v notách, texty, akordové značky, kniha A4, 48 stran.

350 Kč Na objednávku
     
  Karel Gott zpěvník 1.
 

Zpěvník Karel Gott - 100 písní Karla Gotta vč. Trezor, Kávu si osladím, Jako James Bond, Kdepak ty ptáčku hnízdo máš, Když muž se ženou snídá, Lady carneval, Oči sněhem zaváté, Ptačí nářečí, Ráno jedu dál, To musím zvládnout sám, Včelka Mája, Bum bum bum, Beatles, C'est la vie, Cesta rájem, Je jaká je. Kniha A4, texty, noty, akordy, fotky, 167 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Country, Bluegrass & Old-time Songbook +CD
 

Zpěvník obsahuje 99 tradičních amerických písní v angličtině s akordovými značkami a odkazy na originální nahrávky. Dále se v několika kapitolách dozvíte, jak tyto písně doprovázet na kytaru, banjo, mandolínu, horalský dulcimer, autoharfu a housle. Součástí knihy je doprovodné CD, na kterém můžete slyšet ukázky všech 99 písní. Nahrávka je výsledkem spolupráce autora Martina Žáka a výtečného zpěváka amerických písní Petra Vacka. Zpěvník navozuje nostalgickou atmosféru starých časů také díky bezpočtu dobových ilustrací. Kniha A5, texty, akordy, 125 stran.

320 Kč Na objednávku
     
  František Nedvěd Zpěvník
 

Zpěvník František Nedvěd obsahuje všechny písně ze tří alb: Neváhej a vejdi, Druhé podání, Třetí pokus. A5 vázaná, noty, akordy, texty, fotky, 130 stran.

159 Kč Na skladě
     
  Spirituál kvintet zpěvník 1.
 

Zpěvník Spirituál Kvintet obsahuje písničky z let 1960-1991 např. Až se k nám právo vrátí, Jednou budem dál, Trh ve Scarborough, Růžička, Za svou pravdou stát, Válka růží, Žízeň. Některé písně jsou zapsány i pro více hlasů a některé jsou glosovány Dušanem Vančurou a Jiřím Tichotou. A5 vázaná, noty, texty, akordy, fotky, 155 stran.

149 Kč Na skladě
     
  Spirituál kvintet zpěvník 2.
 

Spirituál kvintet zpěvník 2. Písničky z let 1991-1998, např. Až se v ráji sejdem, Soudný den, Vláček, Ženo má, Křídla holubic, Maják. Vázaná A5, noty, akordy, texty, 150 stran.

149 Kč Na skladě
     
  Rangers Plavci zpěvník 1.
 

Zpěvník Rangers Plavci se 65 písněmi obsahuje např. Casey Jones, Divnej sen, Frajer Joe, Hřbitovní kvítí, Náklaďák, Colorado, Černovlasá Lu, Erb toulavého rodu, Láska je věc kouzelná. A5 vázaná kniha, noty, akordy, texty, 157 stran.

130 Kč Na skladě
     
  Rangers Plavci zpěvník 2.
 

Zpěvník Plavci Rangers obsahuje např. písničky: Vysočina, Pět set mil, Plavci, Ta zem je tvá zem, Trpasličí svatba, Zuzana, Železářství u Rotta. Vázaná kniha A5, noty, akordy, texty, 155 stran.

130 Kč Na skladě
     
  Michal Tučný zpěvník 1.
 

Zpěvník Michal Tučný obsahuje 154 písniček z dob kapel Zelenáči, Fešáci, Tučňáci vč: Blízko Little Big Hornu, Cesta do Mexika, Drnová chajda, El Paso, Rovnou tady rovnou, Šlapej dál, Lojza a Líza, Báječná ženská, Cesty toulavý, Poslední kovboj, Pověste ho vejš, Snídaně v trávě, Tam u nebeských bran. Noty, texty, akordy, fotky, kniha A5 vázaná, 157 stran.

189 Kč Na skladě
     
  Michal Tučný zpěvník 2.
 

Druhý díl zpěvníku Michal Tučný. 164 písní vč: Chtěl bych být medvídkem, Jak chcete žít bez koní, Mám páru, Medicinman, Pane můj, Rád se brouzdám rosou, Všichni jsou už v Mexiku. Noty, texty, akordy, fotky, kniha A5 vázaná, 167 stran.

189 Kč Na skladě
     
  Zpěvník Greenhorns & Honza Vyčítal zpěvník 1.
 

Zpěvník Greenhorns obsahuje 90 písní vč: Blizzard, Rovnou tady rovnou, Červená řeka, Drnová chajda, T jako Texas, Oranžový expres, Když náš táta hrál, Blízko Little Big Hornu, El Paso, Divnej smích, Waterloo, Hromskej den, Casey Jones. Noty, texty, akordy, fotky, kniha A5 vázaná, 187 stran.

120 Kč Na skladě
     
  Greenhorns & Honza Vyčítal zpěvník 2.
 

Např: Cadillac, To tenkrát v čtyřicátom pátom, Battledress, Bobův hrob, Matilda, Nejhezčí místo co znám, Zálesácká Bowle, Pár těch fotek starých Noty, texty, akordy, fotky, A5 váz., 207 stran.

120 Kč Na skladě
     
  Greenhorns & Honza Vyčítal zpěvník 3.
 

Zpěvník Greenhorns obsahuje např: Country radio, Jestli ses narodil v Austrálii, Město se strašlivou žízní, Pivovarská, Dům u vycházejího slunce, Hej chlape, Miláčku vrať se a sjedem to znova, Zlatý kruh, Glen Miller story, Mr. Čas, Poslední song Wabimu Ryvolovi. Obsahuje 10 stran textu o rozchodu Greenhorns. Noty, texty, akordy, fotky, kniha A5 vázaná, 187 stran.

120 Kč Na skladě
     
  Pavel Lohonka Žalman zpěvník 2.
 

Zpěvník Pavel Lohonka Žalman. Bláznivá holka, Já neumírám s modrou planetou, Kdyby tady byla taková panenka, Nezacházej slunce, Slavnost, Spěchám odejít, Tři přání, Vojanda, Zasnoubení, Zelené oči a mnoho dalších písniček. Noty, texty, akordy, fotky, 186 stran.

199 Kč Na skladě
     
  České a slovenské hity 20. století 1.
 

100 písní od začátku století do 90. let vč. Jen pro ten dnešní den, Slunečnice, Houpy hou, Mám malý stan, Pramínek vlasů, Kávu si osladím, Není nutno, Levandulová, Miss Moskva, Rybitví, Země vzdálená, Dívám se dívám. Noty, akordy, texty, vázaná A4, 106 stran.

185 Kč Na skladě
     
  České a slovenské hity 20. století 2.
 

Od 30. do 90. let vč. Ezop a Brabenec, Život je jen náhoda, Červená aerovka, Včera neděle byla, Oči sněhem zaváté, Hvězda na vrbě, Válka je vůl, Lady Carneval, Dáša Nováková, Ani tak nehoří, Biely kvet, S cizí ženou v cizím pokoji, Colorado, Modrá je dobrá, Slim Jim a další. Noty, akordy, texty, vázaná kniha A4, 106 stran.

199 Kč Na objednávku
     
  České a slovenské hity 20. století 4.
 

Nebe na zemi, Letí šíp, Praha je krásná, Lékořice, Maria, Nářek převozníka, Modlitba pro Martu, Ring-O-Ding, Slzy tvý mámy šedivý, Osmý den, Jasná zpráva, Trpasličí svatba, Poslední kovboj, Sladké mámení, Snad jsem si jí měl všímat víc, Malý dům nad skálou, Rozeznávám, Sliby se maj plnit o vánocích, Made in Valmez, Na ptáky jsme krátký, Pěkná pěkná pěkná, Nebe a další. Kniha A4, 107 stran, noty, texty, akordy.

199 Kč Na objednávku
     
  České a slovenské hity 20. století 5
 

Ten umí to a ten zas tohle, Klementajn, Oliver Twist, Náhrobní kámen, Já budu chodit po špičkách, Přejdi Jordán, Bon Soir Mademoiselle Paris, Katapult, Hvězdičko blýskavá, Nešlap nelámej, Jedeme dál, Tam u nebeských bran, Kolej Yesterday, Žít jako kaskadér, Nebude to ľahké, Náruživá, Nelítej nízko, Kutil a další. Kniha A4, 107 stran, noty, texty, akordy.

199 Kč Na objednávku
     
  Hity do 3. tisíciletí 2.
 

Až to se mnu sekne, Dominiku, Chtěl bych být medvídkem, La Isla Bonita, New York New York, Říkej mi, S písní lesů vod a strání, Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Už nejsem volná, Zamilovaná a další. 111 stran.

195 Kč Na skladě
     
  Hity do 3. tisíciletí 3.
 

Čaroděj dobroděj, Časy se mění, Dej mi víc své lásky, El Condor Pasa, Hádej Matyldo, Já na to mám, Jsi jako dlouhý most, Katka (Miro Žbirka), Když máš v chalupě orchestrion, Malotraktorem, Malý přítel z města N, Máš hvězdy v očích, Obchodník s deštěm, Oh baby baby, Pohoda (Kabát), Proč se lidi nemaj rádi, Zdá se, Zejtra mám, Žily a desítky dalších. 115 stran.

195 Kč Na skladě
     
  Hity do 3. tisíciletí 4.
 

1970 (Chinaski), Čím to je (No Name), Duj duj duj (Buty), Hop a je tu lidoop, Hurikán (Janda), Hvězdy nad Brnem, Klokočí, Marioneta, Mýdlový princ, Promilujem celou noc, Sbohem všem láskám dej, Vokurky, Voda živá a desítky dalších. 132 stran.

195 Kč Na skladě
     
  Robert Křesťan zpěvník: Trapeři, Poutníci a Druhá tráva
 

Zpěvník Robert Křesťan a Druhá tráva, Poutníci. Admirál Nelson, Až uslyším hvízdání, El santo dia, Infiela, Ještě jedno kafe, Letní romance, Napsal jsem jméno svý na zdi, Odpočiň si Sáro, Panenka, Praha bolestivosti, Smuteční marše, Španělský nebe, Tažní koně, Telegraph Road, Vrať se, Za poslední lodí a mnoho dalších písní. Kniha A5 vázaná, noty, texty, akordy, fotky, 159 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Jaroslav Samson Lenk zpěvník: Písně
 

Zpěvník Samson Lenk obsahuje písničky např. Helen, Katce, Laciný víno, Léto, Na konečné stanici v pět, Pohoda, Poslední kabriolet, Průšvihovej den, Už to nenapravím, Vandrovní, Zbylo pár starých přátel, Divoký peřiny, Cestou do Strážnice a další. Noty, texty, akordy, raritní fotky, A5 brožovaná, 135 stran.

249 Kč Na skladě
     
  Marek Eben a jeho bratři zpěvník
 

Zpěvník Marek Eben a jeho bratři. Já se v tom nevyznám, Tichá domácnost, Trampská, Za malou chvíli, Balík, Jak to dělaj kosmonauti, Mám dny, Na rybách, Repetice a další písničky. Kniha A5, noty, texty, akordy, fotky, 125 stran.

159 Kč Na skladě
     
  Kamelot zpěvník: Zachraňtě koně a další
 

Zpěvník Kamelot s písničkami např. Amulet, Adler, Auto do New Yorku, Cikáni, Ďábel, Danny, Dík pane Foglar, Havárie, Heidi, Krajina větrných mlýnů, Psáno na březové, Rituál, Smršť, S.O.S., Tajný výpravy, Věrňák a další. Noty, texty, akordy, fotky, 125 stran.

189 Kč Na skladě
     
  Vlasta Redl zpěvník: Sbohem galánečko
 

Zpěvník Vlasta Redl Sbohem galánečko obsahuje 52 písní AG Fleku a Vlasty Redla, např.: A te Rehradice, A vy páni muzikanti, Carpe diem, Husličky, Sbohem galánečko, Večer křupavých srdíček, Letiště. Kniha A5, noty, akordy, texty, fotky, 140 stran.

499 Kč Na skladě
     
  Waldemar Matuška zpěvník 1.
 

Zpěvník Waldemar Matuška. 100 písní Waldemara Matušky z období 1960-1985 v rámci edice Legendy české country. Včetně To všechno odnes čas, Tam za vodou v rákosí, Jé třešně zrály, Růže z Texasu, Tisíc mil. Vázaná kniha A5, noty, akordy, texty, 187 stran.

159 Kč Na skladě
     
  Waldemar Matuška zpěvník 2.
 

Zpěvník 100 písní Waldemara Matušky z let 1960-83. Vč. Ach ta láska nebeská, Mám malý stan, Tereza, Sbohem lásko, Slavíci z Madridu, Když máš v chalupě orchestrión. Noty, akordy, texty, fotky, 203 stran.

159 Kč Na skladě
     
  Hity přelomu tisíciletí 1
 

23 nejlepších písní českých a slovenských zpěváků: Anna K: Nebe, Nelítej nízko - J.Ráž: Voda čo ma drží nad vodou - D.Hůlka: Gabriel - Chinaski: Kutil, 1. Signální, Jaxe - Holki: Letní ráno, Už mi nevolej - J.Kalousek: Hvězdy se mění - Žlutej pes: Nezávislá, Harašení, Snídaně s Novou starou - Lunetic: Dotyky, Podléhám myšlenkám - I.Csáková: Nepočítej, Zavři oči když se červenám, Tornero - B.Basiková: Veni domine - Maxim Turbulenc: S tebou mě baví svět - M.Maxa: Ráno v ulicích - Argema: Tohle je ráj. Melodie, texty, akordy.

89 Kč Na skladě
     
  Hity přelomu tisíciletí 3
 

P.Hapka: Bude mi lehká zem, Okna dokořán - Anna K: Stačí když se díváš - Aleš Brichta: Dívka s perlami ve vlasech, Lidi jsou lidi, Díky za každej den - Chinaski: Měsíc, Prostá píseň - P.Janda: Babí léto, Jedeme dál, Stýskání - M.Maxa: Blondýnka - Arakain: Forrest Gump - Maxim Turbulenc: Vařila myšička kašičku - Scarlett Rose: Holky - J.Ledecký: Neztrácej čas - Vondráčková: Dlouhá noc - V.Redl: Co když - Zuzana Norisová: Š, Š, Š - IMT Smile: Vyvedený z miery - D.Bárta: Kontrabásník, Divení. Melodie, texty, akordy.

99 Kč Na objednávku
     
  Hity přelomu tisíciletí 6
 

Buty: Duj duj duj - Mig 21: Slepic pírka - Tři sestry: Do Evropy nechceme - Kryštof: Ženy - Holki: Jsi senzační - Deset očí: Skok - Premier: Možná - New Golden Kids: Mejdan - K.Střihavka: Woo-Doo - Dan Bárta: Píseň hraboše - Vondráčková: Copacabana - Děda Mládek Illegal Band: Knockin' on Heaven's Door - Anna K: Zavírám oči - K.Gott: Pokaždé, Jako James Bond - P.Muk: Tančíš sama - A.Brichta: American Bull - Žbirka: Co bolí to přebolí - D.Landa: Šance - R.Müller: Nahý 2 - Basiková, Czáková, Absolonová: Teď královnou jsem já. Melodie, texty, akordy.

89 Kč Na objednávku
     
  Písničky z muzikálů a hudebních filmů 1
 

Od každého 3-5 písní: Bylo nás deset, Divotvorný klobouk, Hudba z Marsu, Jak básníci přicházejí o iluze, Konkurs/Kdyby ty muziky nebyly, Limonádový Joe, Pohlaď kočce uši, Rozkošný příběh, Srpnová neděle, Starci na chmelu, Strašná žena, Valčík pro milion, Zločin v šantánu. Noty, akordy, texty, informace o filmech, fotky, vázaná, 155 stran.

89 Kč Na skladě
     
  Písničky z muzikálů a hudebních filmů 2.
 

Dáma na kolejích, Discopříběh, Dobře placená procházka, Fantom Morrisvillu, Jen ho nechte ať se bojí, Jonáš a Melicharová, Kulhavý ďábel, Pytlákova schovanka, Romance za korunu, Ta naše písnička česká a mnoho dalších. Uvádí Ondřej Suchý. 145 stran.

89 Kč Na skladě
     
  Country zpěvník 1.
 

Každý z dílů obsahuje přes 80 písní. Buráky, Casey Jones, Červená řeka, Divnej smích, Chajda malá, Jaro, John Brown, Když náš táta hrál, Rovnou tady rovnou, Tisíc mil, Zrádný banjo a další známé písně s ilustracemi Marko Čermáka. Texty, akordy, noty, 153 stran.

179 Kč Na skladě
     
  Country zpěvník 2.
 

Báječná ženská, Barevnej šál, Dům u vycházejícího slunce, Ho ho Watanay, Lásko mě ubývá sil, Nádraží, Oklahoma, Panenka, Poslední kovboj, Ruty šuty, Severní vítr, Snídaně v trávě, Veď mě dál cesto má, Whisky to je moje gusto, Zuzana, Žádnej vlak a další. Texty, akordy, noty, 153 stran.

179 Kč Na skladě
     
  Country zpěvník 3.
 

Až uslyším hvízdání, Boty z kůže toulavejch psů, Cesty toulavý, Dál dál dál, Drahý můj, Hudsonský šífy, Klementajn, Lojza a Líza, Matilda, Nashville, Oh Ruby nechtěj mi lásku brát, Pojďme se napít, Ruty šuty, T jako Texas, Velrybářská výprava a další. Texty, noty melodie, akordy, 157 stran.

179 Kč Na skladě
     
  Světové evergreeny zpěvník
 

120 známých evergreenů, některé anglicky, jiné česky a některé dvojjazyčně. Např. Amazing Grace, Cu-cu-rru-cu-cú Paloma, Čekej tiše, Desafinando, Děti z Pirea, Georgia on my mind, Guantanamera, La Paloma, Killing me softly with his song, Loudá se půlměsíc, O sole mio, Only you, Santa Lucia, Summertime, Závidím. Kniha A5, melodie v notách, kytarové akordové značky, vázaná, 160 stran.

399 Kč Na skladě
     
  Hosana 1.
 

Obsáhlý zpěvník křesťanských písní vč. V jeslích dítě spinká, Mojžíš, V ten den kdy pán, Kumbaja, Hosana, Abba Otče, Ave Maria, Bůh je záštita má, Confitemini Domino. Vázaná 12x17cm, texty, noty, akordy, 634 stran.

265 Kč Na objednávku
     
  Hosana 2.
 

Druhý díl zpěvníku Hosana. Vázaná kniha 12x17cm, texty, noty, akordy, 672 stran.

239 Kč Na objednávku
     
  Hosana 3.
 

Třetí díl zpěvníku Hosana obsahuje např. Effatha, Dobrořečte Pánu, Hojdadů hou. Vázaná kniha 12x17cm, texty, noty, akordy, 690 stran.

290 Kč Na objednávku
     
  Zpěvy vánoční Evropy
 

Se svými 177 vánočními písněmi a koledami představuje kniha Zpěvy vánoční Evropy nejrozsáhlejší sbírku evropských vánočních písní, jaká kdy u nás byla vydána. Všechny písně jsou publikovány dvojjazyčně: s původními texty a souběžně i s jejich českými překlady. K mnoha písním jsou připojeny poznámky, komentáře a zajímavosti, osvětlující okolnosti jejich vzniku. Vánoční písně z Anglie, Německa, Itálie, Francie, Španělska, Irska, Rakouska, Švýcarska, Nizozemí, severských zemí, Polska, Slovenska, Chorvatska, Ruska, Maďarska, latinských, atd. Např.: Stille Nacht, Ding Dong, Jingle bells, Deck the Hall, We Wish You a Marry Christmas, Mary Had a Baby (V jeslích dítě spinká), Adeste fideles, Povedzte nám. Kniha A4 vázaná, 218 stran, melodie zpěvu v notách, texty, akordové značky.

459 Kč Na objednávku
     
  Little Black Book of Rock Hits
 

Zpěvník 70 rockových písní vč. Cryin' AEROSMITH, 18 'til I Die B.ADAMS, Alive PEARL JAM, All Day and All of the Night KINKS, All Right Now FREE, Bad Medicine BON JOVI, Caroline STATUS QUO, Crosstown Traffic HENDRIX, Detroit Rock City KISS, Everything About You UGLY KID JOE, Free Bird LYNYRD SKYNYRD, Get The Funk Out EXTREME, Here I Go Again WHITESNAKE, Hush DEEP PURPLE, Knockin' On Heaven's Door GUNSnROSES, Little Miss Can't Be Wrong SPIN DOCTORS, Love Rears its Ugly Head LIVING COLOUR, Lyla OASIS, Message in the Bottle POLICE, Money for Nothing DIRE STRAITS, Panama Van Halen, Oye Como Va SANTANA, Parisienne Walkways GARY MOORE, Rosanna TOTO, Should I Stay Or Should I Go CLASH, Since You've Been Gone RAINBOW, Sweet Home Alabama LYNYRD SKYNYRD, Vertigo U2, Waiting for an Alibi THIN LIZZY, Wind of Change SCORPIONS, You Oughta Know A.MORISSETTE. Kniha zmenšeného A5 formátu, texty anglicky, akordové značky, 192 stran.

479 Kč Na objednávku
     
  Balíček karet - Písně s texty Mirka Černého
 

Balíček karet, Poslední večeře a další písně, které znáte např. od Michala Tučného, Petra Spáleného, Věry Martinové, Karla Gotta, Olympicu a dalších. Noty, akordy, vázaná, 220 stran.

139 Kč Na skladě
     
  Velká kniha hantecu
 

Velká kniha hantecu - zpěvník písní v brněnském hantecu a sbírka povídek v tomtéž jazyku. Vázaná kniha A5, 184 stran.

279 Kč Na skladě
     

nahoru na úplný začátek stránky
Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD