Housle - noty, školy

Dodací doba je u titulů na skladě 2-5 dnů, u titulů na objednávku 3 týdny.

  Petr Hapka Nejznámější filmové melodie pro souborovou hru
 

Nejznámější filmové melodie Petra Hapky pro ZUŠ. Skladby jsou zapsány pro různé dechové nástroje a doprovod klavíru. Noty pro čtyři hlasy (4 in C, 3 in Bb). Krakonoš a lyžníci, Bylo nás pět, Holky z porcelánu, My všichni školou povinní, Léto s kovbojem, Páni kluci, Fešák Hubert, Panna a netvor, Den pro mou lásku, Deváté srdce. Noty k 11 melodiím z filmů Petr Hapka. Kniha A4 (rozdělená na několik sešitů pro jednotlivé hlasy), 100 stran.

449 Kč Na skladě
     
  Johann Strauss valčíky pro housle +CD
 

Oblíbené vídeňské valčíky Johanna Strausse mladšího v úpravách pro začínající nebo mírně pokročilé houslisty. Nahrávky na CD jsou jak s doprovodem, tak i samotný doprovod pro vaši hru na housle. Noty obsahují tyto valčíky: Artist's Life, Blue Danube Waltz, Emperor Waltz, Kiss Waltz, Pizzicato Polka, Tales From The Vienna Woods, Thousand And One Nights, Wine Women And Song. Kniha A4, 24 stran, noty. (Doporučujeme koupit také suvenýry Johann Strauss.)

359 Kč Na objednávku
     
  Ledové království housle noty +audio online
 

Melodie z filmu Ledové království (Frozen) pro housle v notách pro středně pokročilé houslisty.  Všechny písně si stáhnete z webu vydavatele ve formátu MP3 (jak doprovody s houslemi, tak samotné doprovody pro vaši hru). Noty obsahují tyto písně z filmu Ledové království: Do You Want To Build A Snowman?, Fixer Upper, For The First Time In Forever, In Summer, Let It Go, Love Is An Open Door, Reindeer(s) Are Better Than People. Kniha A4, 16 stran, noty.

499 Kč Na skladě
     
  Beatles noty housle +audio online
 

Beatles pro housle v notách z řady Instrumental Play-Along. Největší hity skupiny Beatles pro housle:  All You Need Is Love, Blackbird, Day Tripper, Eleanor Rigby, Get Back, Here, There and Everywhere, Hey Jude, I Will, Let It Be, Lucy in the Sky with Diamonds, Ob-La-Di, Ob-La-Da, Penny Lane, Something, Ticket to Ride, Yesterday. 15 písniček Beatles zaranžovaných jako jednoduché melodie pro housle. Všechny nahrávky si stáhnete z webu vydavatele ve formátu MP3 (jak doprovody s houslemi, tak samotné doprovody pro vaši hru). Hudbu si můžete i zpomalit. Kniha A4, noty.

479 Kč Na objednávku
     
  Queen: Violin Play-Along +audio online
 

Nejznámější písničky kapely Queen pro housle. Sólové melodie aranžované pro střední náročnost v notách. Všechny nahrávky si stáhnete z webu vydavatele ve formátu MP3 (jak doprovody s houslemi, tak samotné doprovody pro vaši hru). Hudbu si můžete i zpomalit. Písničky Queen pro housle: Another One Bites The Dust, Bohemian Rhapsody, Crazy Little Thing Called Love, Don't Stop Me Now, Killer Queen, Somebody To Love, We Are The Champions, Who Wants To Live Forever. Kniha A4, 24 stran, noty.

449 Kč Na objednávku
     
  Instrumental Play-Along: James Bond Violin +audio online
 

Výběr neznámějších melodií z filmů James Bond pro housle v notách. Všechny nahrávky si stáhnete z webu vydavatele ve formátu MP3 (jak doprovody s houslemi, tak samotné doprovody pro vaši hru). Hudbu si můžete i zpomalit nebo změnit ladění. Obsahuje melodie z těchto 12 Bondovek: A View To A Kill, Diamonds Are Forever, For Your Eyes Only, From Russia With Love, Goldfinger, James Bond Theme, Live And Let Die, Nobody Does It Better, On Her Majesty's Secret Service, Skyfall, Writing's On The Wall, You Only Live Twice. Kniha A4, 15 stran, noty.

489 Kč Na objednávku
     
  Pop Performance Pieces: Violin And Piano
 

Známé popové písně pro housle a doprovodný klavír v jednoduchých úpravách pro začátečníky a mírně pokročilé. All Of Me [John Legend], Bridge Over Troubled Water [Simon & Garfunkel], Clocks [Coldplay], Don't Stop Believin' [Journey], Firework [Katy Perry], Mad World [Michael Andrews feat. Gary Jules], A Thousand Miles [Vanessa Carlton], A Thousand Years [Christina Perri], When We Were Young [Adele], Your Song [Elton John]. Kniha A4, 80 stran, noty.

399 Kč Na skladě
     
  Easy Popular Movie Instrumental Solos Housle a klavír doprovod +CD
 

Známé filmové melodie pro housle a doprovodný klavír v jednoduchých úpravách pro začátečníky. Na přiloženém CD jsou pak doprovody pro vaši hru. Believe (The Polar Express), Come So Far (Hairspray), Gonna Fly Now (Rocky Balboa), Hedwig's Theme (Harry Potter And The Sorcerer's Stone), In Dreams (Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring), James Bond Theme (Casino Royale), Over The Rainbow (The Wizard Of Oz), Raiders' March (Raiders Of The Lost Ark), The Pink Panther Theme, Way Back Into Love. Kniha A4, noty pro housle a klavír.

499 Kč Na objednávku
     
  Playalong 20/20 Violin: 20 Easy Pop Hits +audio online
 

20 současných popových hitů pro housle. V notách jsou jednoduché melodie a přiložená karta umožňuje stažení MP3 písní jednak kapely a houslí a také samotných doprovodů pro vaši hru na housle. 22 [Taylor Swift], All Of Me [John Legend], Atlas [Coldplay], Best Song Ever [One Direction], Jar Of Hearts [Christina Perri], Just Give Me A Reason [P!ink feat. Nate Ruess], Last Friday Night [Katy Perry], Let It Go [Idina Menzel, from Frozen], Make You Feel My Love [Adele], Once Upon A Dream (Maleficent) [Lana Del Rey], Panic Cord [Gabrielle Aplin], Right Place Right Time [Olly Murs], Say Something [A Great Big World feat. Aguilera, Christina], Skyfall [Adele], A Sky Full Of Stars [Coldplay], Someone Like You [Adele], Stay [Rihanna feat. Mikky Ekko], Titanium [David Guetta], What Makes You Beautiful [One Direction], Wrecking Ball [Miley Cyrus]. Kniha A4, noty, 48 stran.

499 Kč Na objednávku
     
  Easy Pop Melodies for Violin
 

Jednoduché popové melodie pro housle. 50 známých písniček pro housle v notách v lehké úpravě. Např. My Heart Will Go On (Titanic), Scarborough Fair, Every Breath You Take, Love Me Tender, In My Live (Beatles), Like a Virgin (Madonna). Pro celý seznam písní klikněte na název. Kniha A4, noty, texty, akordy.

349 Kč Na skladě
     
  Vybrané kapitoly z metodiky houslové hry
 

Metodika hry na housle a její výuka. Kapitoly např.: předpoklady houslové hry, věk začátečníka, výběr houslí, údržba houslí, nastavení houslí, držení smyčce, základy tvorby tónu, rozvíjení zručnosti levé ruky atd. Autor: Jindřich Pazdera. Kniha obsahuje notové ukázky, fotky a nákresy. Kniha A5, 381 stran.

389 Kč Na objednávku
     
  Violin Play-Along: Rock Favorites
 

Známé rockové písně pro housle. Zahrajte si 8 melodií s kapelou na nahrávce, kterou si můžete po zakoupení stáhnout v MP3. Nahrávky všech melodií jsou ve verzi kapela s houslemi i jako kapela bez houslí - pro vaši hru. Game of Thrones (melodie z HBO seriálu), Good Ridance (Green Day), Kashmir (Led Zeppelin), My Immortal (Evanescence), Overture (Black Veil Brides), Say Something (A Great Big World), Skyfall (Adele), Viva la Vida (Coldplay). Kniha A4, 24 stran, noty, texty, akordy.

499 Kč Na skladě
     
  Junior Guest Spot: Kids TV Themes - Easy Playalong (housle-violin) +CD
 

Melodie z dětských televizních filmů a seriálů (anglických) pro housle. 10 melodií ve snadné úpravě: Captain Pugwash, Chatterhappy Ponies, Pingu, Pokemon Theme, Postman Pat, Roobarb And Custard, Rugrats, Sesame Street Theme, Sooty Theme, The Wombling Song. Na přiloženém CD jsou melodie s doprovodem i jako samotný doprovod pro hru dítěte na housle. Kniha A4, 32 stran, noty.

399 Kč Na objednávku
     
  Na housle snadno a rychle
 

Metodické povídky, zkušenosti a vzpomínky pro houslisty. Martin Slávik, pedagog konzervatoře, jedním dechem přiznává, že jeho houslový život byl a je značně klikatý a komplikovaný. Na rozdíl od talentovanějších jedinců se chyb zbavoval delší dobu, rád by se tak prostřednictvím této knihy podělil o některé metodické poznatky, které odhalil při jejich odstraňování. Bonusem je povídání o známém houslistovi Jiřím Trávníčkovi. Ilustroval Vladimír Renčín. (pro podrobnosti klikněte na název) Kniha A5, 98 stran, 37 příkladů v notách.

129 Kč Na skladě
     
  Housle tečka Hrubý
 

Bilanční rozhovor s houslistou Janem Hrubým přináší jeho nevšední postřehy profesionálního hudebníka, vzpomínky na kolegy, přátele i události v uplynulých letech. Knihu s bohatou fotografickou přílohou a kompletní diskografií rámují zasvěcené texty publicistů Jiřího Černého a Josefa Klímy. Český rockový houslista Jan Hrubý (* 1948, Praha), od roku 1975 profesionální hudebník, známý svým účinkováním ve skupinách ETC… Vladimíra Mišíka, Framus Five Michala Prokopa, Dobrá úroda Vladimíra Merty, rovněž i svými vlastními projekty, většinou pod hlavičkou Kukulín. Je vyhledávaným koncertním i studiovým hráčem, který se podílel na vzniku i zvuku mnoha zásadních alb naší folkové i rockové historie, a natočil dvě desítky vlastních sólových projektů. Rozhovor s Janem Hrubým vedl zkušený rozhlasový publicista a redaktor Milan Tesař. Kniha A5 brožovaná, 160 stran.

239 Kč Na objednávku
     
  Hal Leonard Instrumental Play-Along: Women of Pop - Violin +CD
 

15 současných hitů nejslavnějších zpěvaček pro housle. Mimo jiné od Adele, Lady Gaga, Beyoncé, Katy Perry, Taylor Swift, Pink, Kelly Clarkson, Avril Lavigne a dalších. Přiložené CD pak obsahuje jak verze kapela s houslemi, tak pouze kapelu pro vaši hru. Bad Romance, Chasing Pavements, Fallin' For You, Jar Of Hearts, King Of Anything, Last Friday Night (T.G.I.F.), Mean, My Life Would Suck Without You, Our Song, Raise Your Glass, Rolling In The Deep, Single Ladies (Put A Ring On It), Teenage Dream, The Edge Of Glory, What The Hell. Kniha A4, noty, 32 stran.

489 Kč Na objednávku
     
  The Big Book Of Disney Songs - Violin
 

72 skladeb z animovaných Disney filmů pro housle v jednoduché úpravě. Včetně: Alenka v říši divů, Medvídek Pů, Cruella de Vill, Mickey Mouse March. Celý seznam uvidíte po kliknutí na název. Kniha A4, 80 stran, noty.

380 Kč Na objednávku
     
  Favorite Movie Themes for Violin +CD
 

14 skladeb filmové hudby pro sólové housle: An American Symphony, Back To The Future, Chariots Of Fire, End Credtis Apollo 13, Forrest Gump, Jurassic Park And Quot, Mission: Impossible, Music From Braveheart, Raiders March, Star Trek, The John Dunbar Theme Dances With Wolves, The Man From Snowy River, Theme From And Quot, Theme From E.T. Všechny jsou nahrané i na přiloženém CD jako doprovod s melodií i samotný doprovod. Kniha A4, 20 stran, noty.

380 Kč Na objednávku
     
  Disney Movie Magic Violin
 

14 skladeb pro housle v jednoduché úpravě pro malé houslisty. Z animovaných Disney filmů: Lví král, Pocahontas, Toy Story (Příběh hraček), 101 dalmatinů, The Return of Jafar, Aladdin and the King of Thieves. Kniha A4, 24 stran, noty.

240 Kč Na objednávku
     
  Hal Leonard Instrumental Play-Along: Henry Mancini (Violin) +CD
 

15 skladeb slavného skladatele filmové hudby Henry Manciniho pro sólové housle. Na přiloženém CD jsou doprovody pro vaši hru. Pink Panther, Peter Gunn, Baby Elephant Walk, Charade, Days Of Wine And Roses, Dear Heart, Dreamsville, It Had Better Be Tonight, Moment To Moment, Moon River, Mr. Lucky, The Sweetheart Tree, The Thorn Birds, Two For The Road, Whistling Away The Dark. Kniha A4, 16 stran, noty.

489 Kč Na objednávku
     
  Houslová sóla v českých bluegrassových a country hitech +DVD
 

17 skladeb pro housle se naučíte jak z not, tak z přiloženého výukového DVD od Ondry Kozáka. Tisíc mil, Červená řeka, Báječná ženská, Jesse James, Ó Zuzano, Rovnou tady rovnou, Když náš táta hrál, Zatracenej život, Veď mě dál cesto má, Severní vítr, Tak já jdu dál, Zátoka, Toulám se, Devítilibrové kladivo, Oranžový expres, Foggy Mountain Breakdown, My Turn to Laugh. Kniha A4, noty, akordy, texty, 36 stran.

289 Kč Na skladě
     
  Michael Jackson: Instrumental Solos - Violin/Piano +CD
 

Michael Jackson - 12 nejznámějších písní pro sólové housle s doporovodem klavíru: Beat It, Billie Jean, Black Or White, Don’t Stop, Human Nature, I Just Can’t Stop Loving You, Man In The Mirror, She’s Out of My Life, The Way You Make Me Feel, Thriller, Will You Be There (Theme from Free Willy), You Are Not Alone. Na přiloženém CD jsou doprovody ke všem skladbám. Kniha A4, noty, 84 stran. 

580 Kč Na objednávku
     
  Violin Play-Along: Folk Songs +CD
 

8 tradičních melodií pro housle. Instrumentálky jsou pro sólové housle. CD obsahuje jak verze housle s kapelou, tak i verze pouze kapely - pro vaši hru. House Of The Rising Sun, Scarborough Fair, Home On The Range, I've Been Working on the Railroad, Midnight Special, Nobody Knows The Trouble I've Seen, When The Saints Go Marching In, Will The Circle Be Unbroken. Noty, akordové značky, texty, 22 stran.

499 Kč Na objednávku
     
  Violin Play-Along: Bluegrass Classics +CD
 

8 bluegrassových písniček pro housle. Instrumentálky jsou pro sólové housle a písně jsou v doprovodech a sólech napsané pro housle. Bill Cheatham, Blackberry Blossom, Cripple Creek, Great Speckled Bird, Red Wing, Roll in My Sweet Baby's Arms, Soldier's Joy, Turkey in the Straw. CD obsahuje jak verze housle s kapelou, tak i verze pouze kapely - pro vaši hru. Noty, 40 stran.

499 Kč Na objednávku
     
  Fiddling Around the World +CD
 

58 skladeb z celého světa pro housle. Mexiko, Cajun, French Canadian, Cape Breton, Irsko, Skotsko, Shetland, Scandinavian, Polsko, Česko, Hungarian Czardas Medley, Italian, Chorvatsko, Serbian Kolos, Řecko, Makedonie, Bulharsko, Rumunsko, Moldávie, Klezmer, Ukrajina, Rusko, Střední východ. Noty obsahují také akordové značky a na CD jsou pak skladby nahrané s kapelou v jednom kanále sterea, takže si můžete hrát i s kapelou sami. Autorka: Marry Ann Harbar (napsala také Gypsy Violin). Kniha A4, noty, 112 stran.

650 Kč Na objednávku
     
  Violin Play Along: Classical +audio online
 

8 známých skladeb klasické hudby pro housle. Nahrávky si stáhnete ve formátu MP3 z webu vydavatele a můžete si pak i přizpůsobit rychlost doprovodů. Canon In D [Johann Pachelbel], Concerto No.1 [J.S.Bach], Eine Kleine Nachtmusik [Mozart], First Movement (The Four Seasons Op.8 No.1 'Spring') [Vivalidi], Hungarian Dance No.5 [Johannes Brahms], Meditation (Thais) [Jules Massenet], Romance In F [Ludwig Van Beethoven], The Flight Of The Bumble Bee [Nikolay Rimsky-Korsakov]. Kniha A4, 24 stran, noty, prstoklady.

499 Kč Na objednávku
     
  ZOO - housle
 

Cyklus miniatur obsahuje 15 drobných skladbiček vhodných pro první roky výuky hry na housle. Každá zvukově napodobuje některé zvíře ZOO. Hravou formou se tak žáci mohou naučit např. staccato, martelé nebo detaché a zároveň rozvíjet svou hudební představivost. Noty obsahují také doprovodný klavír. Klokan, Poník, Medvěd, Krokodýl, Slon, Luční koník, Mravenci, Tuleň atd. Kniha A4, noty, 34 stran.

129 Kč Na objednávku
     
  Best of Metallica noty pro housle +CD
 

12 melodií kapely Metallica pro sólové housle: Enter Sandman, Fade To Black, Harvester Of Sorrow, Nothing Else Matters, One, Sad But True, Seek And Destroy, The Day That Never Comes, The Thing That Should Not Be, The Unforgiven, Until It Sleeps, Welcome Home (Sanitarium). CD pak obsahuje doprovodnou kapelu pro vaši hru. Noty, 16 stran.

499 Kč Na objednávku
     
  American Fiddle Method 1. +CD
 

Škola hry na housle pro začátečníky v bluegrassu nebo country. Vše se vysvětluje přímo na 22 známých melodiích jako např. Cirpple Creek, Old Joe Clark, Country Waltz, Turkey in the Straw. Správné držení, prstoklady, úvody, zakončení, způsoby hry smyčcem, dvojzvuky a doprovody. Autor: Brian Wicklund. Kniha A4, anglicky, noty, obrázky, 64 stran.

750 Kč Na objednávku
     
  Solo Debut: Film Themes Easy Playalong for Violin +CD
 

10 jednoduchých filmových melodií pro housle: Hledání Země Nezemě, Lví Král, E.T. mimozemšťan, The Godfather, The Piano, Pán prstenů: Návrat Krále, Jurský park, Snídaně u Tiffanyho, Titanic, Příběh hraček. Přiložené CD obsahuje nahrávky houslí s doprovody i samotné doprovody pro vaši hru. Kniha A4, noty, 32 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Piráti z Karibiku noty housle +audio online
 

Hudba z filmu Piráti z Karibiku pro housle v notách. 16 skladeb si také potom stáhnete ve formátu MP3 z webu vydavatele. Nahrávky houslí s doprovodem i samotného doprovodu pro vaše cvičení. Kniha A4, noty, 24 stran.

549 Kč Na objednávku
     
  Gypsy Violin +CD
 

45 cikánských skladeb pro housle i s komentáři ke hře. Pocházejí z Rumunska, Ruska, Maďarska a Moldavska. Všechny najdete i na CD nahrané s kapelou. Např. Clarinet Csardas, Bihari Kesergo, Otchi Tchornyia, Hora Bucovinei, Kalinka, Kamnes, Romanian Train Song, A Vén Cigány. Autorka: Mary Ann Harbar. Kniha A4, noty, anglicky, 131 stran. (běžná cena 750Kč)

650 Kč Na skladě
     
  Stephane Grappelli - Gypsy Jazz Violin +CD
 

Jak docílit Grappelli sound, cvičení, improvizace nad akordem a měnícími se akordy, chromatické postupy, skluzy, blues, pickup bar, pushes and pulls, vibrato, zmenšené akordy, jazzové harmonie, flažolety, frázování, ghost notes, chops, sóla, atd. Na CD je nahráno 33 tracků (licky, ukázky, 6 sól a také doprovod pod ně k vaší hře). Autor: Tim Kliphuis. Kniha A4, noty, anglicky, 74 stran.

750 Kč Na objednávku
     
  Bluegrass Jamming: A Guide For Newcomers And Closet Pickers DVD
 

Známý banjista Pete Wernick spolu se svou kapelou zasvětí nováčky na banjo, kytaru, mandolínu, basu, housle, dobro a zpěv do hraní v bluegrassové kapele. Jak nastupovat a zakončovat, jak sladit vokály, základní "etiketa jammování", číselný systém pro changes a mnoho dalšího. V každé skladbě nechají prostor i pro vás. Zajamujete si v 16 písních: Old Home Place, Footprints in the Snow, Salt Creek, Soldiers Joy, New River Train, Long Journey Home, Handsome Molly, Blue Moon of Kentucky, atd. Anglicky, booklet s texty a akordy přiložen, 105 minut.

850 Kč Na objednávku
     
  Violin Play-Along: Country Classics +CD
 

8 klasických country písní pro housle: Crazy Arms [Ray Price], Faded Love [Bob Wills], Heartaches By The Number [Ray Price], I'm Movin' On [Hank Snow], Jambalaya (On The Bayou) [Hank Williams], Louisiana Man [Doug Kershaw], Tennessee River [Alabama], Your Cheatin' Heart [Hank Williams]. CD obsahuje jak verze housle s kapelou, tak i verze pouze kapely - pro vaši hru. Noty, 40 stran.

499 Kč Na objednávku
     
  Darol Anger: Chops and Grooves - Rhythmic Explorations for Bowed Strings DVD
 

Houslista Darol Anger vysvětluje za pomoci dvou dalších špičkových hráčů (Rushad Eggleston housle, Casey Driessen cello) jak tvořit šlapající rytmy v mnoha různých stylech: bluegrass, celtic, swing, ska, latin, rock, funk a dalších. Percussive bowing techniques, chopping, scraping, bouncing the bow, left hend pizzicato, rolling bass lines, ghost beats, triplets, atd. Anglicky, 2 hodiny, booklet s notami přiložen. 

850 Kč Na objednávku
     
  Montiho čardáš housle
 

Montiho čardáš - jedna z nejznámějších čardášových melodií pro housle a klavírní doprovod. Vittorio Monti: Czardas. Noty, 8 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Music Of Spain And South America for Violin +CD
 

44 skladeb pro housle ze Španělska a Jižní Ameriky, obsahuje i akordové značky a poznámky ke skladbám v angličtině. Např.: Brazilian Lullaby, Linda Amiga, Zorongo, El Rio, Danza Pixueta, Cancion de los Incas, Spanish Ballad, Muchacha Bonita, Sevillanas, Bolivian Dance, Tres Hojitas Madre, Mayan Dance, Espanoletta. Všechny skladby jsou také nahrané na CD, kde je doprovodná kytara pouze v jednom kanále sterea, po jehož zatlumení s ní můžete hrát. Kniha A4, noty, 36 stran.

590 Kč Na objednávku
     
  Gipsy Violin
 

17 známých cikánských melodií pro housle a klavírní doprovod: Two Guitars (Russian Air), Slowly Flows the River Maros (Hungarian), Deep Sorrow, Golden Wheat (czardas), The Sleigh Ride (Hungarian Romance), Don't Leave Me, Hungarian Fantasy, 100 KIsses I'll Steal From You (Hungarian), Black Eyes (Russian), RAsposchol (Russian), Lavotta (Hungarian), One Kitten Two Kittens (Hungarian), Heissa Troika (Russian), The Stars in the Sky (Hungarian), Wind Tell My Sweetheart, Gipsy Air, Sinai Hora (Roumanian dance). Noty, 32 stran.

299 Kč Na objednávku
     
  Rockin' Out With Blues Fiddle +CD
 

Country blues, jazz blues, základy pro bluesovou improvizaci, vibrato, skluzy, tremolo, bluesový rytmus, harmonie, stupnice, intro, zakončení, doprovody, snímače a zesilování. 17 sól bluesových houslistů (Lonnie Johnson, James Cole, Papa John Creach, Clarence Gatemouth Brown, Claude Williams,...) . CD obsahuje 33 tracků. Autorka: Julie Lyonn Lieberman. Kniha A4, noty, anglicky, 61 stran.

690 Kč Na objednávku
     
  Kenny Kosek: Learning Bluegrass Fiddle 1. DVD
 

Jak hrát bluegrassové melodie, přidávat skluzy, drones a double-stop harmonies for authentic bluegrass sounds. Country style bowing, vyhrávky, intros, endings, a další na známých bluegrassových písních. Kenny Kosek hrál např. s Country Cooking, Breakfast Special, Bill Keith, Tony Trischka, Laurie Anderson, John Denver. Anglicky, booklet s notami přiložen, 65 minut.

850 Kč Na objednávku
     
  Harry Potter housle noty Instrumental Solos (Movies 1-5) +CD
 

Harry Potter pro housle. Výběr z prvních pěti filmů Harry Potter pro housle a klavírní doprovod. Na CD je pak doprovod + housle i samotný doprovod pro vaši hru. Kniha A4, noty, 56 stran.

499 Kč Na objednávku
     
  Pán prstenů housle noty +CD
 

Melodie z filmu Pán Prstenů pro housle a piano doprovod v jednoduchých aranžích. Na CD je pak doporovod + housle i samotný doprovod pro vaši hru. Concerning Hobbits, Evenstar, Forth Eorlingas, Gollum's Song, In Dreams, Into The West, Many Meetings, Minas Tirith, Rohan, The Black Rider, The Prophecy, The Steward Of Gondor. Kniha A4, noty, 58 stran.

489 Kč Na skladě
     
  Violin Play-Along: Celtic +audio online
 

8 keltských melodií pro housle v notách. Navíc si stáhnete všechny nahrávky v MP3, kde jsou verze kapela+housle, i verze bez houslí pro vaši hru. Haste To The Wedding, Julia Delaney, Lord Mayo, The Earl's Chair, The Flowers Of Edinburgh, The Gold Ring, The Harvest Home, The Rights Of Man. Kniha A4, noty, 16 stran.

499 Kč Na objednávku
     
  John Williams: Three Pieces From Schindler's List
 

Tři skladby z filmu Schindlerův seznam pro housle a piano: Jewish Town (Krakow Ghetto - Winter '41), Remembrances, Schindler's List (Theme). Noty, 28 stran.

530 Kč Na objednávku
     
  Guest Spot: Classical Favourites Playalong For Violin +2CD
 

11 dobře známých klasických skladeb pro housle: A Musical Joke (Presto), K522 [Mozart], Air (Water Music) [Handel, George Frideric], Allegretto Theme (Symphony No. 7) [Beethoven], Ave Maria [Schubert], Entr'acte (Rosamunde) [Schubert], Jerusalem [Parry], Jesu, Joy Of Man's Desiring (Cantata Bwv 147) [Bach], Largo (Xerxes) [Handel], March (The Nutcracker Suite Op.71a) [Tchaikovsky], O For The Wings Of A Dove [Mendelssohn], Sarabande (Suite Xi) [Handel]. Na 2 CD pak jsou jak plné verze, tak verze pouze s doprovody. Noty, 31 stran.

459 Kč Na objednávku
     
  Guest Spot: George Gershwin Playalong For Violin +CD
 

9 známých písní pro sólové housle: But Not For Me, I Got Rhythm, I'll Build A Stairway To Paradise, Love Walked In, Nice Work If You Can Get It, Oh, Lady Be Good!, Someone To Watch Over Me, Summertime, The Man I Love. Přiložené CD obsahuje plné verze i verze pouze kapela (pro vaši hru). Noty, 32 stran.

399 Kč Na objednávku
     
  Complete Guide To Learning The Irish Fiddle +CD
 

Škola hry v irském stylu: sóla, techniky, skladby, cvičení, polkas, dances, reels, hornpipes, jigs, atd. na 180 ukázkách a starých skladbách. 143 cvičení a skladeb je nahraných i na přiloženém CD. Autor: Paul McNevin. Kniha A4, noty, anglicky, 112 stran. 

550 Kč Na objednávku
     
  O strunách smyčcových hudebních nástrojů
 

Jak vybírat struny pro housle, violu, violoncello, kontrabas. Jaké jsou druhy a jak se liší výrobci. Používané materiály, typy, konstrukce. Brožovaná A5, 40 stran.

59 Kč Na skladě
     
  Vánoční koledy housle noty
 

Vánoční koledy pro housle noty. Dvacet nejznámějších koled pro jedny nebo dvoje housle v úpravě Jindřicha Felda. Koledy jsou upraveny ve snadném slohu a jsou podloženy textem. Vč. Nesem vám noviny, Půjdem spolu do Betléma, Já bych rád k Betlému, Narodil se Kristus Pán. Noty, 24 stran.

199 Kč Na objednávku
     
  Škola hry na housle 1.
 

Škola hry na housle Josefa a Magdalény Mickových představuje progresivně seřazený studijní materiál, který si neklade za cíl být chápán jako tuhý a neměnný postup výuky. Právě díky této variabilitě, otevřenosti a všestrannosti výuky bývá oblíben nejen u učitelů, ale zejména u žáků. Tato škola hry na housle může být používána i u dětí předškolního věku, neboť ve svých začátcích nepředpokládá znalost čtení. Kromě písní a technických cvičení jsou zde uvedeny zvlášť doplňkové znalosti a stručný úvod do hry v polohách, čím se stává tato škola ukončeným celkem elementárního školení. Kniha A4, noty, barevné obrázky, 59 stran.

219 Kč Na skladě
     
  Škola hry na housle 2.
 

Druhý díl Školy hry na housle od autorů Micka a Micková. Noty, barevné obrázky, 74 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Krůček: Škola houslových etud (sešit 3+4)
 

Tento komplexní výukový materiál je výsledkem celoživotní práce houslisty a vynikajícího pedagoga Václava Krůčka. Progresivně řazené etudy řeší postupně všechny disciplíny techniky levé a pravé ruky (pohyblivost prstů, dvojhmaty, intervaly, chromatika, melodické ozdoby, výcvik paže, předloktí i zápěstí, základní druhy smyků atd.). Etudy jsou vybrány z mnoha sbírek a houslových škol s přihlédnutím k fyziologickým i psychologickým možnostem žáků určitého věku. Jsou řazeny podle stupně obtížnosti a studijního účelu a zpracovávají technické a výrazové prvky houslové hry od prvních počátků až po dosažení technické vyspělosti. Škola je rozdělena do jednotlivých sešitů a je určena pro 1. až 7. ročník základních uměleckých škol.

350 Kč Na objednávku
     
  Krůček: Škola houslových etud (sešit 1+2)
 

Tento komplexní výukový materiál je výsledkem celoživotní práce houslisty a vynikajícího pedagoga Václava Krůčka. Progresivně řazené etudy řeší postupně všechny disciplíny techniky levé a pravé ruky (pohyblivost prstů, dvojhmaty, intervaly, chromatika, melodické ozdoby, výcvik paže, předloktí i zápěstí, základní druhy smyků atd.). Etudy jsou vybrány z mnoha sbírek a houslových škol s přihlédnutím k fyziologickým i psychologickým možnostem žáků určitého věku. Jsou řazeny podle stupně obtížnosti a studijního účelu a zpracovávají technické a výrazové prvky houslové hry od prvních počátků až po dosažení technické vyspělosti. Škola je rozdělena do jednotlivých sešitů a je určena pro 1. až 7. ročník základních uměleckých škol. Kniha A4, noty, 150 stran.

329 Kč Na objednávku
     
  Otakar Ševčík: Škola smyčcové techniky op. 2, sešit 1
 

Noty, 23 stran.

159 Kč Na objednávku
     
  100 Classical Themes For Violin
 

100 klasických skladeb v jednodušších úpravách pro housle. Včetně: 24th Caprice [Paganini], Air On The G String (Orchestral Suite No.3 In D) [Bach], Autumn (The Four Seasons) [Vivaldi], First Movement (Eine Kleine Nachtmusik) [Mozart], For He Is An Englishman [Sullivan], Habanera (Carmen) [Bizet], Humoresque [Dvořák], Hungarian Dance No.5 [Brahms], La Donna E Mobile (Rigoletto) [Verdi], Morning (Peer Gynt Suite Op.46 No.1) [Grieg], Non Piu Andrai (The Marriage Of Figaro) [Mozart], Ombra Mai Fu (Xerxes) [Handel], Prince Igor Overture [Borodin], Promenade (Pictures At An Exhibition) [Mussorgsky], Radetzky March [Strauss], Second Movement (Op.77 Violin Concerto) [Brahms], Sleeping Beauty Waltz [Tchaikovsky], Swan Lake (Opening Of Act Ii) [Tchaikovsky], The Toreador Song (Carmen) [Bizet], Valse (Coppelia) [Delibes], Wedding March (A Midsummer Night's Dream) [Mendelssohn], William Tell Overture [Rossini]. Kniha A4, noty, 64 stran.

399 Kč Na skladě
     
  Andrew Lloyd Webber Classics: Violin +CD
 

Naučte se 12 muzikálových melodií pro housle a zahrajte si je i s doprovody na CD: As If We Never Said Goodbye (Sunset Boulevard), Close Every Door (Joseph And The Amazing Technicolor Dreamcoat), Don't Cry For Me Argentina (Evita), Everything's Alright (Jesus Christ Superstar), Go Go Go Joseph (Joseph And The Amazing Technicolor Dreamcoat), Gus: The Theatre Cat (Cats), Love Changes Everything (Aspects Of Love), Our Kind Of Love (The Beautiful Game), The Music Of The Night (The Phantom Of The Opera), The Phantom Of The Opera (The Phantom Of The Opera), Unexpected Song (Song And Dance), Whistle Down The Wind (Whistle Down The Wind). Noty, 16 stran.

380 Kč Na skladě
     
  Library of Violin Classics
 

Obsáhlá sbírka více než 50 oblíbených klasických skladeb pro housle i s doprovodem klavíru. Část pro houslisty je vyjmutelná. Abenlied (Evening Song) [Schumann], Airoso [Handel], Andante [Gluck], Andante [Mendelssohn], Anitra's Dance (Peer Gynt Suite Op.46 No.1) [Grieg], Barcarolle (Les Contes D'hoffmann) [Offenbach], Berceuse [Grieg], Bridal March (Lohengrin) [Wagner], Chanson Triste [Tchaikovsky], Chant Sans Paroles Op.2 No.3 [Tchaikovsky], Concerto No.1 [Tchaikovsky], Consolation [Mendelssohn], Elegie [Massenet], Emperor Waltz Op.437 [Strauss], First Loss [Schumann], German Dances [Schubert], Habanera (Carmen) [Bizet], Humoresque [Dvořák], Hungarian Dance No.4 [Brahms], Hungarian Dance No.5 [Brahms], Hymn To The Sun [Rimsky-korsakov], Kujawiak [Wienawski], La Donna E Mobile (Rigoletto) [Verdi], Larghetto [Tartini], Largo [Handel], Liebestraum [Liszt], Loure [Bachn], Lullaby [Mozart], Mazurka [Chopin], Melody [Paganini], Melody In F Op.3 No.1 [Rubinstein], Minuet [Bach], Minuet [Mozart], Minuet In G [Beethoven], Minute Waltz In D Flat Op. 64 No.1 [Chopin], Moonlight Sonata Op.27 No.2 [Beethoven], My Heart That Believest [Bach], My Herat At Thy Sweet Voice (Samson And Delilah) (Saint-saens) Nocturne [Chopin], Nocturne [Mendelssohn], Norweigan Dance Op.35 No.2 [Grieg], On Wings Of Song Op.34 No.2 [Mendelssohn], Pizzicato (Sylvia) [Delibes], Reverie [Debussy], Rigaudon [Rameau], Romance Op.44 [Rubinstein], Serenade [Schubert], Simple Aveu (Simple Confession) [Thome], Slavonic Dance No.10 [Dvořák], Soldiers' Chorus [Gounod], Soldiers' March [Schumann], Solveig's Song (Peer Gynt) [Grieg], Sonatina [Paganini], Song Of India (Sadko) [Rimsky-korsakov], Spring Song [Mendelssohn], Symphony No.8 In B Minor 'Unfinished' [Shubert], Tales From The Vienna Woods (The Concert Waltz Op.325) [Strauss], The Dove (La Paloma) [Yradier], The Happy Farmer Op.68 No.10 (Album For The Young) [Schumann], The Swan (Carnival Of The Animals) [Saint-saens], The Wild Horseman Op.68 No.8 (Album For The Young) [Schumann], The Young Prince And The Young Princess (Scheherazade) [Rimsky-korsakov], To Spring (An Den Fruhling) [Grieg], Traumerei (Kinderscenen) Op.15 No.7 [Schumann], Vom Fremden Landern Und Menschen (Of Foreign Lands And Peoples) Op.15 No.1 [Schumann], Walter's Prize Song (Die Meistersinger) [Wagner], Waltz [Brahms], Who Is Sylvia? [Schubert], William Tell Overture [Rossini]. Kniha A4, kroužková vazba, noty, 160 stran.

650 Kč Na objednávku
     
  Guest Spot: 21 Classic Hits Playalong For Violin - Red Book +2CD
 

21 popových hitů pro housle, které si také můžete zahrát s kapelou na CD. A Hard Day's Night [Beatles], Desert Rose [Sting], Don't Stop Movin' [S Club 7], Emotion [Destiny's Child], Eternal Flame [Atomic Kitten], I Have A Dream [Westlife], Mamma Mia! [Abba], Natural Blues [Moby], Oops!...I Did It Again [Britney Spears], Passage Of Time/Vianne Sets Up Shop (Chocolat) [Rachel Portman], Pelagia's Song (Captain Corelli's Mandolin) [Stephen Warbeck], Pull Yourself Together (Gosford Park) [Patrick Doyle], Round Round [Sugababes], Sail Away [David Gray], The Tide Is High [Blondie] [Atomic Kitten], Waterloo [Abba], What If [Kate Winslet], Whenever Wherever [Shakira], Young May Moon, Clair De Lune (Ocean's Eleven) [Claude Debussy]. Kniha A4, noty, 68 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  100 Solos: Violin
 

Sólové skladby pro houslisty různých pokročilostí. Skladby jsou samostatné a nepotřebují klavírní doprovod. Např.: Dancing Queen, Eleanor Rigby, Fiddler on the Roof, Danny Boy, The Entertainer, Days of Wine and Roses (Mancini), Hey Jude, Lawrence of Arabia, Love Me Tender, Menuet (Mozart), Rivers of Babylon, Knowing Me Knowing You, Scarborough Fair, Singing' in the Rain, Strangers in the Night, The Entertainer, The Fool of the Hill, Where Were All the Flowers Gone. Kniha A4, noty, 96 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Ultimate Beginner: Violin DVD
 

Výukové DVD pro úplné začátečníky na housle. Výběr houslí, držení, techniky levé a pravé ruky, základní prstoklady pro durové stupnice, údržba houslí, atd. Anglicky, 35 minut.

530 Kč Na objednávku
     
  Medieval Music for Violin +CD
 

34 krásných středověkých skladeb pro housle jak v notách, tak i na přiloženém CD. Obsahuje také komentáře ke skladbám (v angličtině). Včetně: Medieval Dance, O Virgo Splendens, Villanella, Lamento de Tristano, La Rotta, Adieu mes amours, Saltarello. Noty, 40 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Jazz Violin
 

25 sól houslových mistrů vč. Stephanne Grappelli, Jean-Luc Ponty, Joe Venuti. Obsahuje rozbory sól, rozhovory a tipy od velikánů jazzových houslí. Kniha A4, noty, 144 stran, anglicky.

650 Kč Na objednávku
     
  Teach Yourself Bluegrass Fiddle +CD
 

Naučíte se hrát na housle od lektora Berklee College of Music - Matta Glasera, který vám vysvětlí užitečné techniky a sóla včetně několika bluegrassových písní. Noty, anglicky, 64 stran.

530 Kč Na objednávku
     
  Contemporary Violinist +CD
 

Julie Lyonn Lieberman vysvětluje: techniky hry, improvizaci, mody, dvojzvuky, akordy, cvičení. Styly: BeBop, bluegrass, blues, cape breton, cajun, country, flamenco, gypsy, irish, klezmer, latin, old-time, rock, scandinavian, swing, tango. 21 ukázek je i na CD. Obsahuje také desítky rad a tipů od Jean-Luc Ponty, Claude Williams, Michael Doucet, Jay Ungar, Mark Wood, Darol Anger, Richard Greene, Buddy Spicher, Marry Ann Harbar, Matt Glaser, Martin Hayes, James Kelly, Bruce Molsky, Betsy Hill, Joe Kennedy, Yale Strom, John Hartford, Alicia Svigals, Randy Sabien, Stacy Phillips, Willie Royal, Donna Hébert atd. Kniha A4, noty, 143 stran, anglicky.

750 Kč Na objednávku
     
  Violin Play-Along: Bluegrass +CD
 

Naučíte se 8 bluegrassových písní z not a pak je můžete cvičit do kapely na CD (kde jsou i kompletní verze s houselmi). Foggy Mountain Breakdown, Gold Rush, John Hardy Was A Desperate Little Man, Orange Blossom Special, Panhandle Rag, Salty Dog Blues, Tennessee Waltz, You Don't Know My Mind. Noty, 24 stran.

499 Kč Na objednávku
     
  Antonio Vivaldi: The Four Seasons - Complete Edition (Violin)
 

Čtyři roční období pro housle a klavírní doprovod. Jaro, léto, podzim, zima. Kniha A4, noty, 54 stran.

450 Kč Na objednávku
     
  Housle v country a bluegrassu +CD
 

Škola hry na housle obsahující mj. historie, trocha teorie, technická cvičení, doprovod, shuffle, stavba breaku, zdvojené (ztrojené) housle, údržba nástroje, doporučené nahrávky a 25 skladeb (amerických standardů) a sól od známých houslistů (Kenny Baker, Byron Berlin, Sam Bush, Eddie Stubbs, Stuart Duncan, Ricky Skaggs, Mark O'Connro, Alison Krauss, Jason Carter). Přiložené audio CD má 45 tracků. Autor Jiří Lukšů hraje v kapele Pražce. Kniha A4, noty, 79 stran.

259 Kč Na skladě
     
  Mark Wood: Electrify Your Strings +CD
 

Pokud jste ještě neslyšeli rockového houslistu Marka Wooda, máte co dohánět. V této své škole vás naučí arpeggia, cvičení na rychlost, bluesové a rockové sólování, hra rockového a bluesového doprovodu, sweep bowing, dvojzvuky, skluzy, vibráto, mody a exotické stupnice, liché takty, improvizace a kreativní hra, body language, hra v kapele, jak kupovat elektrické/pražcové housle. Markwoodmusic.com. Kniha A4, noty, anglicky, 101 stran. 

590 Kč Na objednávku
     
  Abba housle noty Guest Spot: Abba Playalong for Violin +CD
 

Naučíte se 10 hitů skupiny Abba pro housle a zahrajete si je spolu s doprovodnou nahrávkou na přiloženém CD. Dancing Queen, Fernando, Knowing Me, Knowing You, Mamma Mia, Money Money Money, Super Trouper, Take A Chance On Me, Thank You For The Music, The Winner Takes It All, Waterloo. Noty, 32 stran.

399 Kč Na skladě
     
  Guest Spot: Classics Playalong for Violin +CD
 

10 známých skladeb pro housle: Air On The G String (Orchestral Suite No.3 In D) [Bach], Ave Maria [Bach, Gounod], Habanera (Carmen) [Bizet], Hornpipe (Water Music) [Handel], Jupiter The Bringer of Jollity (The Planets) [Holst], Largo (Symphony No.9 'The New World') [Dvořák], Óda na radost (Symphony No.9) [Beethoven], Rondo In D Minor (Abdelazer) [Purcell], Spring (The Four Seasons Op.8 No.1) [Vivaldi], Téma (Labutí jezero) [Tchaikovsky]. Kniha A4, noty, 32 stran.

459 Kč Na objednávku
     
  Playalong Violin Classical Tunes +CD
 

12 jednoduchých klasických skladeb pro housle a piano doprovod (obojí je v notách). Na CD jsou jak kompletní skladby, tak také verze bez houslí, takže můžete hrát s doprovody na CD. Obsahuje např.: Ave Maria, menuet z Malé noční hudby, Óda na radost, menuet z Anna Magdalena Notebook. Vhodné pro začátečníky. Noty, 30 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Beyond Classical Violin +CD
 

Nechte se pozvat do světa houslové improvizace od Charlieho Bisharata. Dozvíte se např. o swing style, blues, shankar style, Koto Imitation, flamenco, Mark O'Connor, Darol Anger, Jerry Goodman, Jean-Luc Ponty, Didier Lockwod, Stéphane Grappelli style, feeling, harmonická molová stupnice, "střední východ", funky akordy, pokročilé akordy, jak hrát nad měnící se harmonií a další techniky. Všechny ukázky a 3 skladby pro vaši improvizaci jsou samozřejmě i na přiloženém CD. Noty, 48 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Solo Plus: Swing Violin +CD
 

Kolekce 10 swingových skladeb aranžovaných pro housle a klavírní doprovod, který je také v notách. Např. Tuxedo Junction, Yes Indeed, Opus One, Jersey Bounce. Noty, 44 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  50 lidových písní a koled pro dvoje housle ve snadném slohu
 

Lidové písně v první poloze: Adámku náš, Ach synku synku, Dobrú noc, Já mám koně, Loučení loučení, Na tý louce zelný, Rožnovské hodiny, Pásla ovečky, Pec nám spadla atd. Celkem cca 50 lidových písní pro housle. Zpracoval Jindřich Feld. Kniha A4, noty, 32 stran.

99 Kč Na skladě
     Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD