Kytarové časopisy:

Sběratelské kousky staršího data.

  Guitar Player april 1996
 

Nejznámější časopis pro kytaristy, americký Guitar Player. 160 stran článků o kytaristech a vybavení, fotek a lekcí. John McLaughlin, rozbor Hendrixovy sbírky desek, flamenco Carlos Montoya, P-Funk, atd. Jazyk: anglicky.

80 Kč Na skladě
     
  Guitar Player august 1994
 

Nejznámější časopis pro kytaristy, americký Guitar Player. 160 stran článků o kytaristech a vybavení, fotek a lekcí. Tematicky věnováno slideu. Bonnie Raitt, Allman Brothers, lekce slide, Bob Brozman, blues, Stone Temple Pilots... Anglicky.

80 Kč Na skladě
     
  Guitar Player february 1996
 

Nejznámější časopis pro kytaristy, americký Guitar Player. 160 stran článků o kytaristech a vybavení, fotek a lekcí. 28 stran lekcí rytmické kytary, fingerstyle funk, funk guitar, Ani Difranco, John Hammond, Alex Lifeson, Rolling Stones, Junior Brown, Return of the Instrumentals... Anglicky.

80 Kč Na skladě
     
  Guitar Player february 1994
 

Nejznámější časopis pro kytaristy, americký Guitar Player. 170 stran článků o kytaristech a vybavení, fotek a lekcí. Vzpomínání na 70s (včetně riffů): Ted Nugent, Robin Trower, Aerosmith, Paul Kossoff, Bonnie Raitt, Lesslie West, David Gilmour, Steve Howe, Peter Frampton, David Lindley... Anglicky.

80 Kč Na skladě
     Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD