Ostatní zboží

Dodací doba je u titulů na skladě 2-5 dnů, u titulů na objednávku 3 týdny.

Můžeme sehnat školy, DVD a noty pro různé další hudební nástroje, např. autoharfa (autoharp), buzuki (bouzouki), dulcimer, dudy, ukulele, sitár, okarína.

  Ukulele koleda a já
 

Zpěvník vánočních koled pro ukulele vás naučí 24 nejznámějších koled, aniž byste museli znát noty. Akordové diagrmy jsou namalované přímo nad notovým záznamem a textem každé koledy. Všechny si také stáhnete ve formátu MP3 z webu vydavatele. Kniha A4, 48 stran. Včetně: Narodil se Kristus Pán, Nesem vám noviny, Půjdem spolu do Betléma, Tichá noc. 

249 Kč Na skladě
     
  Complete Method for Autoharp or Chromaharp +audio online
 

Obsáhlá škola hry na autoharfu. Čtení not, výměna strun, typy úhozů, prstoklady, způsoby držení autoharfy, akordy, hra melodie, mountain strums, scratch style, travis picking, bluegrass style, calypso, ragtime, blues, rock, banjo style, atd. Vše vysvětlováno na 120 skladbách jako Amazing Grace, Arkansas Traveler, Down by the Riverside, Entertainer, Frankie and Johnny, Greensleeves, House of the Rising Sun, John Henry, Kum Ba Yah, Matilda, Old Joe Clark, Red River Valley, Scarborough Fair, Shenandoah, Wabash Cannonball, Wayfaring Stranger, Yellow Rose of Texas. Nahrávky 36 ukázek si pak můžete stáhnout z webu vydavatele ve formátu MP3. Autorka: Meg Peterson. Kniha A4, noty, anglicky, 172 stran.

650 Kč Na objednávku
     
  Learn To Play The Irish Bouzouki DVD
 

Zan McLeod (spolu s akordeonistou Billy McComiskym) vás naučí na tradičních reels, jigs and slip jigs: ringing drone strings, moving lines, chord substitutions, harmonized scales and counter melodies, cross picking, strumming patterns, accents and syncopations. Anglicky, booklet s notami a tabulaturou, 90 minut.

750 Kč Na objednávku
     
  Hal Leonard Ukulele Method DVD
 

Americký multiinstrumentalista Lil' Rev vás postupně naučí hru na ukulele (ladění, akordy, melodie, úhozy) na jednoduchých písních: Go Tell Aunt Rhody, Twinkle, Twinkle Little Star, Aura Lee, Shortnin' Bread, Hush Little Baby, Boil 'Em Cabbage Down, Beautiful Brown Eyes, Rolling, Paw-Paw Patch, Shave and a Haircut, Doo-Wop Uke, and Sinner Man. Anglicky, 50 minut, noty a tabulatura běží dole na obrazovce.

279 Kč Na skladě
     
  Škola hry na ukulele +CD
 

Škola hry na ukulele. Jaké ukulele vybrat, ladění, držení, akordy, typy úhozů, doprovodné rytmy, vybrnkávání, trsátko, clawhammer styl, sólová hra, rolls, fingerpicking, styl s želízkem, atd. Vše na mnoha písních, např. Tři čuníci, Hlídač krav, Tom Dooley, Píseň domorodce (Lká ukulele tmou), Mackie Messer, Červená řeka, Zatracenej život, Když jde malý bobr spát, Hlídač krav, Narodil se Kristus Pán. Autor Škola hry na ukulele: Ondřej Šárek. Noty, tabulatura, 69 stran.

289 Kč Na skladě
     
  Berklee Practice Method: Vibraphone +CD
 

To co doposud žádná škola neučila: doprovodná i sólová hra, stavba skladeb, improvizace, naslouchání spoluhráčům, melodie, cvičení. To vše na ukázkových skladbách rock, hard rock, blues, blues swing, funk, popfunk, bossa nova, "stop time". Na CD kapela pro vaše cvičení. Noty, anglicky, 162 stran.

460 Kč Na objednávku
     
  Jam Master Jay Of Run DMC: Be A DJ DVD
 

Dozvíte se jak bezchybně mixovat 2 skladby do sebe, jak počítat rytmus, record cueing, pitch and fader control, digitální mix a jak získávat další zkušenosti při mixování. Anglicky, 80 minut.

540 Kč Na objednávku
     
  Arranging for Large Jazz Ensemble +CD
 

Jak aranžovat dechové nástroje ve velké kapele. Skládání, vedení hlasů, sólování, doprovody, shout choruses, rozsahy, části skladby, modulace, reharmonizace, unisona, oktávy, tutti writing, spreads, psaní v kvartách, triádách, sekundách, lineární psaní, woodwind doubling - muting brass, sóla, speciální efekty, styl, analýzy kompletních aranží, mnoho příkladů a k tomu CD s ukázkami, skladbami a doprovodnou kapelou pro vaši hru. Autoři z berkleepress.com Dick Lowell, Ken Pullig. Kniha A4, noty, anglicky, 204 stran. (běžná cena 1180Kč)

950 Kč Na skladě
     
  Songwriter's Workshop: Harmony (Berklee Press) +CD
 

Učebnice harmonie s mnoha ukázkami nejen v notách ale i na CD! Tvorba groovu, vytváření jednotlivých částí písně, rozvíjení groovu, akordové barvy a vztah k textu, barvy dur moll mixolydická dorská bluesová outside colors, variace akordů, repetice, kontrastní sekce, použití složitějších akordů, fráze, vložení melodického motivu, kadence, možnosti sloka-refrén-mezihra, modulace. Autor Jimmy Kachulis vyučuje na Berklee a jeho studenti získali i nominace na Grammy. Noty, anglicky, 205 stran.

840 Kč Na objednávku
     
  Songwriter's Workshop: Melody +CD
 

Podobná škola z Berklee College zaměřená na tvorbu melodií: délka frází a prostor, slova ve frázích, exact repetition, varied repetition, internal rep., contrasting rep., melodie v akordech, melodie napříč akordy, průchodné tóny, dvojzvuky, arpeggia, stupnice, sekvence, inverze, práce s motivem, spojování akordů, kadence molové, durové, pentatonické, mixolydické, dórské, melodie proti basu, riffová stavba. Kniha A4, noty, anglicky, 154 stran, 91 tracků na CD.

690 Kč Na objednávku
     
  Live Sound Reinforcement DVD
 

Průvodce ozvučováním a použitím P.A. techniky na koncertech. Na skutečných případech v koncertních sálech i venkovních akcích uvidíte "co s tím vším dělat". Nazvučení, mixování, nastavení, koncepty, problémy atd. Autor je Scott Hunter Stark, který napsal nejprodávanější knihu o zvukařině stejného jména jako toto DVD. Prodalo se jí 30.000 kusů. Anglicky, téměř 3 hodiny.

850 Kč Na objednávku
     
  Home Recording Magazine's 100 Recording Tips and Tricks DVD
 

10 odborníků z časopisu Home Recording vám prozradí 100 praktických tipů a rad při nahrávání v domácím studiu: nahrávání bicích, kytar a dalších nástrojů, používání počítačů, pre-produkce, tracking, mixování, post-produkce a další. Názorné předvedení je mnohdy užitečnější než čtení odborných knih. Anglicky, 37 minut. (běžná cena 599Kč)

580 Kč Na objednávku
     Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD