Zpěv - noty, školy, DVD

Dodací doba je u titulů na skladě 2-5 dnů, u titulů na objednávku 3 týdny.

  Little Voices - Abba
 

Pět písní Abba pro děti pro dva hlasy: Chiquitita, Dancing Queen, Mamma Mia, Super Trouper and Thank you for the Music. Obsahuje také klavírní doprovod a akordové značky. Kniha A5, 48 stran, noty.

349 Kč Na objednávku
     
  Lidové písně v úpravě a cappella +CD
 

40 českých a moravských lidových písní pro tři hlasy. Obsahuje také 9 stran rad a tipů ke zpívání a cappella (tj. hlasy bez doprovodu). Ej lásko, lásko, Až já pojedu přes ten les, Koulelo se, koulelo, Ach synku, synku, Kole Jarošova, Na Drytomskej dolině, Aj, za horů, Eště sme byli nad Koryčany, Byla jedna děvečka, Ach Bože, Bože, Cos má milá udělala ,Janko, Janku, čos porobil, Či to husičky na tej vodě, Co to máš, děvečko?, Teče voda, teče, Eště si já hory doly zajdu, Ej, padá, padá rosenka, Toto je ten chodníček, Jankos ty Janíčku, Ej, pod javorem, pod zeleným, Aby násPán Bůh miloval, Ty podhajský kostelíčku, Pásli ovce valaši, Láska, Bože, láska, Ach, není tu není, Den přeslavný, Vyletěla holubička ze skály, Kdybys měla má panenko sto ovec, Vínečka mám rád, Vzpomeň si má milá, Zdálo se mně zdálo, Vila věnce, vila nové, Ej létala vlaštověnka, Ej hájek hájek, Čí to lúčka nekosená, Letěl holoubek na pole, Když jsem šel okolo vrat, To ta Helpa, Husličky, Dobrú, noc má milá. CD obsahuje nahrávky všech písní ve formátu MP3. Kniha A4, 180 stran, noty, texty.

329 Kč Na objednávku
     
  Sing-Along Gospel with a Live Band +CD
 

10 gospelových písní pro zpěváky v notách a navíc na CD jako nahrávka kapela+zpěvák/zpěvačka i jako samotná kapela pro váš zpěv. Oh Happy Day, (Something Inside) So Strong, Go Down Moses, His Eye Is On The Sparrow, I Saw The Light, Lean On Me, Nobody Knows The Trouble I've Seen, Take My Hand, Precious Lord, There Will Be Peace In The Valley For Me, Wade In The Water. Kniha A4, noty, 32 stran.

489 Kč Na objednávku
     
  Songs for Solo Singers: Beyoncé +CD
 

6 písní Beyoncé v notách pro zpěv + klavírní doprovod. Na CD pak najdete doprovodné tracky kapely pro váš zpěv. Halo, If I Were A Boy, Irreplaceable, Listen, Survivor, Sweet Dreams. Noty, 48 stran.

429 Kč Na objednávku
     
  Pro Vocal Women's Edition: Easy Going R&B +CD
 

Zazpívejte si 8 R'n'B písní s profesionální kapelou: Best Thing That Ever Happened To Me [Gladys Knight] Feel Like Makin' Love [Roberta Flack], I Heard It Through The Grapevine [Marvin Gaye], Killing Me Softly With His Song [R. Flack], Midnight Train To Georgia [G. Knight], Neither One Of Us (Wants To Be The First To Say Goodbye) [Gladys Knight], The First Time Ever I Saw Your Face [R. Flack], Where Is The Love? [Roberta Flack]. Na přiloženém CD jsou verze zpěvačka s kapelou i pouze play-along kapela. Noty, 36 stran.

360 Kč Na skladě
     
  Choral Anthology
 

11 známých písní pro čtyři hlasy (a cappella SATB) spolu s klavírním doprovodem (-pro nácvik): (Sittin' On) The Dock Of The Bay, Angels (Robbie Williams), Blueberry Hill, California Dreamin', Dream A Little Dream Of Me, God Bless The Child, I Say A Little Prayer, La Cucaracha, Mamma Mia, O Happy Day, Swing Low, Sweet Chariot. Noty, 126 stran.

360 Kč Na objednávku
     
  Just Voices: Classic Pop
 

10 popových hitů pro tři hlasy (a cappella SSA/SAT) spolu s jednoduchým klavírním doprovodem (-pro nácvik): Across The Universe (Beatles), Dedicated To The One I Love, Downtown, Hallelujah (Leonard Cohen), In My Room, Life On Mars? (David Bowie), Super Trooper, Turn! Turn! Turn! (Pete Seeger), What The World Needs Now Is Love, Words. Noty, 48 stran.

349 Kč Na objednávku
     
  Luciano Pavarotti: The Ultimate Collection
 

20 písní pro klavír a zpěv: Ave Maria, Brindisi, Caruso, Celeste Aida, Che Gelida Manina, Core N'grato, E Lucevan Le Stelle, Funiculi Funicula, Granada, La Donna E Mobile, Mamma, Mattinata, Nessun Dorma, Non Ti Scordar Di Me, O Sole Mio, Panis Angelicus, Santa Lucia, Torna A Surriento, Una Furtiva Lagrima, Volare. Noty, 112 stran.

530 Kč Na objednávku
     
  All Woman Soul +CD
 

12 soulových písní pro zpěvačky: Car Wash (Rose Royce), Chain Of Fools (Aretha Franklin), Dancing In The Street (Martha And The Vandellas), I Put A Spell On You [Nina Simone], Jimmy Mack (Martha And The Vandellas), Lady Marmalade [Labelle], Reach Out, I'll Be There (Gloria Gaynor), Stop! In The Name Of Love (Supremes), Woman (Neneh Cherry), You Can't Hurry Love [Supremes], Your Love Is King (Sade), You're All I Need To Get By (Aretha Franklin). Noty obsahují i klavírní doprovod. CD obsahuje doprovodné tracky. Noty, 65 stran.

530 Kč Na objednávku
     
  All Woman Power Ballads +CD
 

12 známých písní pro zpěvačky: I Try [Macy Gray], I Turn To You [Christina Aguilera], I'm Not A Girl, Not Yet A Woman [Britney Spears], It Must Have Been Love [Roxette], Lost Without You [Delta Goodrem], Love Don't Cost A Thing [Jennifer Lopez], My Heart Will Go On (Titanic) [Celine Dion], Say What You Want [Texas], The Power Of Love [Jennifer Rush], What A Wonderful World [Eva Cassidy], White Flag [Dido], You Don't Know My Name [Alicia Keys]. Noty obsahují i klavírní doprovod. CD obsahuje doprovodné tracky. Noty, 66 stran.

530 Kč Na objednávku
     
  All Woman Songbirds +CD
 

12 současných hitů pro zpěvačky: Black Velvet [Alannah Myles], Can't Fight The Moonlight [Leann Rimes], Come Away With Me [N. Jones], Fallin' [Alicia Keys], Feelin' The Same Way [Norah Jones], Over The Rainbow [Eva Cassidy], People Get Ready [Cassidy], Substitute For Love [Madonna], Thank You [Dido], The Power Of Love [C. Dion], There You'll Be [Faith Hill], You Were Meant For Me [Jewel]. Noty obsahují i klavírní doprovod. CD obsahuje backing tracks pro váš zpěv. Noty, 64 stran.

530 Kč Na skladě
     
  All Woman Jazz +CD
 

12 známých jazzových hitů pro zpěvačky: A Foggy Day (Sarah Vaughan), Bewitched (Ella Fitzgerald), Dream A Little Dream Of Me [Doris Day], I'm In The Mood For Love (Julie London), In The Mood (Glen Miller), It Don't Mean A Thing [Fitzgerald], Misty (Ella Fitzgerald), Nice Work If You Can Get It (Ella Fitzgerald), On Green Dolphin Street (Sarah Vaughan), 'round Midnight (Ella Fitzgerald), The Girl From Ipanema, Where Or When (Peggy Lee). Noty obsahují i klavírní doprovod. CD obsahuje doprovodné tracky. Noty, 50 stran.

530 Kč Na objednávku
     
  Advanced Vocal Technique: Middle Voice, Placement And Styles +CD
 

Funkce nádechu, posazení hlasu, cvičení hlasivek a postavení dutiny ústní, cítění hlasu, střední hlasový rejstřík a posazení pro muže i pro ženy, přechod mezi hlasovými rejstříky, zpívání hlavovým tónem, přechod mezi krčním a hlavovým rejstříkem pro muže i pro ženy, glissanda, zesilování hlasu, styly zpěvu a specifika (jazz, country, RnB, blues, rock, pop), potíže s hlasivkami, udržování zdravých hlasivek, cvičení ve všech tóninách. Na CD je 33 ukázek a cvičení. Autorka Dena Murray je profesorkou na Musicians Institute v Californii. Anglicky, 95 stran.

429 Kč Na objednávku
     
  Just Voices: Popular Favourites
 

10 populárních hitů pro tři hlasy (a cappella SSA/SAT) spolu s jednoduchým klavírním doprovodem (-pro nácvik): (Something Inside) So Strong, Ain't No Sunshine, All I Have To Do Is Dream (Everly Brothers), Bridge Over Troubled Water (Simon Garfunkel), California Dreamin' (Beach Boys), God Only Knows (Beach Boys), I Say A Little Prayer (Aretha Franklin), Our House (Crosby, Stills, Nash Young), With A Little Help From My Friends (Cocker), Yesterday Once More (Ventures). Noty, 56 stran.

349 Kč Na objednávku
     
  Audition Songs For Professional Female Singers +2CD
 

31 známých popových písní v notách i na CD, kde jsou profesionální backing tracks použitelné přímo pro váš doprovod na večírcích a show. Noty obsahují zpěv i klavírní doprovod - 178 stran: Against All Odds (Take A Look At Me Now) [Carey] [Westlife] All Mine [Portishead] American Pie [Madonna] Black Velvet [A.Myles] Breathless [Corrs] Can't Get You Out Of My Head [K.Minogue] Come What May [D.Baerwald] Don't Speak [No Doubt] Emotion [Destiny's Child] Eternal Flame [Atomic Kitten] Family Affair [Blige, Mary J.] From A Distance [B.Midler] Hero [Mariah Carey] History Repeating [Shirley Bassey] How Come You Don't Call Me [Alicia Keys] I Will Always Love You [Houston] I'm Not A Girl, Not Yet A Woman [Spears] It Feels So Good [Sonique] Lovefool [Cardigans] My Love Is Your Love [W.Housten] Out Of Reach [Gabrielle] Perfect Moment [Mccutcheon] Pure Shores [All Saints] Search For The Hero [M People] Sing It Back [Moloko] That Don't Impress Me Much [Shania Twain] Torn [Natalie Imbruglia] What If [Kate Winslet] What Took You So Long? [E.Bunton] Whenever, Wherever [Shakira] Whole Again [Atomic Kitten].

850 Kč Na objednávku
     
  You're The Voice: Celine Dion +CD
 

V notách jsou aranže 10 písní pro zpěv a klavír. Na speciálním CD je každá píseň nahraná s kompletní kapelou, se kterou můžete přímo zpívat: Beauty And The Beast, Because You Loved Me, Falling Into You, It's All Coming Back To Me Now, Misled, My Heart Will Go On (Titanic), The First Time Ever I Saw Your Face, The Power Of Love, Think Twice, When I Fall In Love. Noty, 56 stran.

550 Kč Na objednávku
     
  Just Voices: Gospel
 

10 gospelových písní pro tři hlasy (a cappella SSA/SAT) spolu s jednoduchým klavírním doprovodem (-pro nácvik): Amazing Grace, Down By The Riverside, Lean On Me [Bill Withers], Let It Be (Beatles), O Happy Day!, Redemption Song [Bob Marley], Soon And Very Soon, Standing In The Need Of Prayer, Swing Low Sweet Chariot, Wade In The Water. Noty, texty, 39 stran.

349 Kč Na objednávku
     
  10 Great Rock Duets +2CD
 

10 známých písní pro muže i ženy, kromě zpěvu obsahuje i klavírní doprovod v notách. Na CD jsou verze "kapela se zpěvem obou", "kapela bez mužského zpěvu", "kapela bez ženského zpěvu". A Rockin' Good Way [Dinah Washington] [Brook Benton], Act Of War [Elton John] [Mille Jackson], Dead Ringer For Love [Meat Loaf] [Cher], Fairytale Of New York [Pogues] [Kirsty Maccoll], Je T'aime... [Serge Gainsbourg] [Jane Birkin], Portland, Oregon [Loretta Lynn] [Jack White], Some Velvet Morning [Nancy Sinatra] [Lee Hazlewood], U Got The Look [Prince] [Sheena Easton], When You're Gone [Bryan Adams] [Melanie C], Where The Wild Roses Grow [Nick Cave] [Kylie Minogue]. Noty, texty, 62 stran.

560 Kč Na objednávku
     
  Lead Singer: Vocal Techniques Pop to Rock 1. DVD+CD
 

Výukové DVD s lekcemi pro muže i ženy. Instruktor Breck Alan vysvětluje základy zpěvu, jak kontrolovat dech, relaxovat během zpěvu, jak najít plný rozsah, cvičení. CD vždy navíc obsahuje kapelu pro vaše cvičení. Anglicky.

495 Kč Na objednávku
     
  Lead Singer: Vocal Techniques Pop to Rock 2. DVD+CD
 

Druhý díl obsahuje how to sing in your upper range with a wide range of tonal possibilities, techniques that focus on comfort and power with wide-ranging exercises, develop key vocal techniques like direction and anchoring of resonance, reflex oriented breath support, warm-up routines. Anglicky.

495 Kč Na objednávku
     
  Lead Singer: Vocal Techniques Heavy Rock to Metal 2. DVD+CD
 

Druhý díl: zpěv ve vysokých polohách, master placement of your throat resonance, develop full-voice singing, develop key vocal techniques like direction and anchoring of resonance, reflex oriented breath support, udržování zdravého hlasu. Anglicky. 

495 Kč Na objednávku
     
  Jesus Christ Superstar: Sing-Along +CD
 

9 písní z věhlasné rockové opery A.L.Webbera a Tima Rice. Obsahuje noty pro zpěv i klavírní doprovod. Na přiloženém CD je kapela, se kterou budete cvičit. Everything's Alright, Heaven On Their Minds, Hosanna, I Don't Know How To Love Him, I Only Want To Say (Gethsemane), King Herod's Song, Pilate's Dream, Superstar, The Last Supper. Noty, 64 stran.

560 Kč Na objednávku
     
  Pro Vocal: Broadway Songs female +CD
 

Pro zpěvačky. Beauty and Beast, Hairspray, Miss Saigon, Cats (Memory), Les Miserables, Jekyl and Hyde, Grease (Pomáda), Rent. Noty, 32 stran.

330 Kč Na skladě
     
  Pro Vocal: Broadway Songs male +CD
 

Pro zpěváky (muže). Alone at the Drive-In Movie (Pomáda), Bring Him Home (Les Misérables), Any Dream Will Do (Joseph and Amazing Technicolor Dreamcoat), Elaborate Lives (Aida), Seasons of Love (Rent), They Live in You (Lion King Disney Broadway), This is the Moment (Jekyll and Hyde), Why God Why (Miss Saigon). Noty, 32 stran.

350 Kč Na skladě
     
  Pro Vocal: Contemporary Hits female +CD
 

Pro zpěvačky 8 písní: Christina Aguilera, Norah Jones, Avril Lavigne, Faith Hill, Alicia Keys, Celine Dion, Lee Ann Womack, M.Branch. Noty, 32 stran.

490 Kč Na skladě
     
  Singer's Toolbox DVD
 

Mark Baxter měl v rukách takové zpěváky jako Steven Tyler z Aerosmith nebo Gary Cherone z Van Halen. Naučí vás jak hlas funguje, efektivní cvičení, jak si počínat na pódiu, nebezpečí pro hlas, problémy s intonací, zpěv bez nervozity, jak zpívat každý den a nemít problémy s hlasem, příprava na vystoupení. Anglicky, 50 minut.

350 Kč Na objednávku
     
  When Music Works: Vocal Practice for Performance DVD
 

Donna McElroy, profesorka na Berklee, nominovaná na Grammy, zpívající na mnoha zlatých a platinových nahrávkách, vám ukáže jak využívat celé tělo k tomu, abyste se stali skvělými zpěváky. Uvidíte jak využívat různé svalové skupiny ke zvětšení síly a odolnosti hlasu. Kromě cvičení doporučí také tipy na výživu a životní styl. To vše pro větší sílu, uvolněnost a vitalitu zpěvu. (Producent Gary Burton.) Anglicky.

560 Kč Na objednávku
     
  Berklee Press: Contemporary Singer +CD
 

Autorka Anne Peckham je profesorkou na Berklee College of Music a v této publikaci předkládá všechny základní techniky, cvičení, rady k vystupování, dýchání, používání mikrofonu, rozvíjení rozsahu a mnoho dalšího. Obsahuje také 6 písní vč. Yesterday. "Virtuální manuál ke hlasu. ... CD skvěle doplňuje knihu. Doporučuji ji všem." ...Charles Floyd (pianista, skladatel a někdejší hudební vedoucí Natalie Cole). Kniha, noty, anglicky, 171 stran.

950 Kč Na objednávku
     
  Scat! Vocal Improvisation Techniques +CD
 

Ucelený průvodce scatem a vokální improvizací s rytmickými a melodickými cvičeními, sóly, hlasovými "bicími" a "basovými" linkami a dalšími technikami. CD také obsahuje harmonické doprovody pro vaši improvizaci ve stylu jazz, latin i hip-hop. Autorem je Bob Stoloff. Noty, anglicky, 128 stran.

660 Kč Na objednávku
     
  George Michael: You're The Voice +CD
 

V notách jsou aranže 10 Michaelových brilantních písní pro piano, zpěv +kytarové akordy. Na speciálním CD je každá píseň nahraná s kompletní kapelou, se kterou můžete přímo zpívat. Careless Whisper, A Different Corner, Faith, Father Figure, Freedom '90, I'm Your Man, I Knew You Were Waiting, Jesus To A Child, Older, Outside. Noty, 66 stran.

550 Kč Na objednávku
     Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD