Katapult zpěvník
 

Zpěvník kapely Katapult obsahuje všechny legendární písničky této české rockové kapely. Ve zpěvníku najdete například písně: Někdy příště, Hlupák váhá, Katapult, Lesní manekýn, Motorka. Kniha je formátu A4, má 64 stran a kromě zpěvu v notách jsou zde texty všech písní a akordy pro kytaru nebo jiný doprovodný nástroj.

Zpěvník Katapult skupina

Seznam písniček zpěvníku Katapult:

Až, Blues, Čtyři díly noci, Dvě růže krepový, Hlupák váhá, Já nesnídám sám, Jen jednou dostat šanci, Jsi křehká, Jsou špatný dny, Katapult, Každý kluk, Kladivo na život, Lesní manekýn, Made in RockNroll, Máš na boku chmíří, Maturant, Modrý z nebe, Motorka, Nalaď si život do C dur, Nebreč kdyby za to stál, Někdy příště, Půlnoční závodní dráha, Rock and Roller, Smutná nevěsta, Smysl života, Starý desky hrajou dál, Stovky hotelů, Svobodárna, Šel zvolna, Tichá pošta, Třináctá komnata, V tomhle nejedu, Vlaky v hlavě, Vojín XY hlásí příchod.

Legendární česká kapela Katapult, která slavila své úspěchy v 80. letech vydává svůj první zpěvník. Můžete si tak s kytarou zazpívat známé písničky, které znáte v podání Oldy Říhy.

Katapult zpěvník

379 Kč Na skladě
     Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD