Marko Čermák Banjo z mlžných lesů
 

Marko Čermák Banjo z mlžných lesů - skvělá škola hry na pětistrunné strunné banjo od české banjové legendy Marko Čermáka. Banjo z mlžných lesů obsahuje: ladění banja, údržba, čtení tabulatury, hra prsty, prstýnky, rytmy, flažolety, mnoho rad a povídání, 34 písní pro sólové banjo vč. Rovnou tady rovnou, Červená řeka, Banjo z mlžných hor a zpěvník 45 písní s akordy, melodiemi a texty vč. Hoganovo jezero, Toulám se. Kniha A4, noty, tabulatura, fotky, mnoho krásných kreseb Marko Čermáka, 211 stran. Doporučujeme z našeho sesterského eshopu také knihu Marko Čermák: Poslední romantik!

Škola hry na banjo - Banjo z mlžných lesů Marko Čermák

Marko Čermák Banjo z mlžných lesů je škola nejen praktická, ale i pěkná na čtení a prohlížení, protože Marko Čermák ji vybavil mnoha a mnoha svými stylovými kresbami na téma banjo a tramping. Knihu Banjo z mlžných lesů od Marko Čermáka tak doporučujeme banjistům, ale i příznivcům jeho ilustrací a trampského životního stylu.

Marko Čermák, autor knihy Banjo z mlžných lesů, je nejznámější český banjista a také oblíbený ilustrátor knih Jaroslava Foglara a mnoha dalších dobrodružných knih pro mládež. 

Škola hry na banjo - Banjo z mlžných lesů Marko Čermák
349 Kč Na skladě
     Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD