Getting Started On Cajon - škola na cajon DVD
 

Škola hry na cajon pro začátečníky. Autor Michael Wimberly vysvětluje názorně správnou hru na cajon, základní údery, bass snare a slap údery. Naučíte se rytmy tradiční i moderní: Guaguanco (Cuba), Samba (Brazil), Merengue (Dominican Republic), Ganza (Africa), rock, hip-hop, funk a další. Anglicky, délka DVD 40 minut.

DVD škola hry na cajon pro začátečníky.

Cajon je perkusní dřevěná bedýnka s ozvučným otvorem, ve které jsou natažené struny. Cajon se stává stále oblíbenějším nástrojem a lze ho využít v rocku, folku, popu a dalších žánrech. Dovedný hráč na cajon dokáže téměř nahradit bicí soupravu.

DVD škola hry na cajon pro začátečníky.

Cajon (čti kachón; španělsky bedýnka) je perkusivní hudební nástroj latinskoamerického původu.Na cajon se hraje prsty a dlaněmi tak, že se bubnuje na ozvučnou desku nebo její hranu. Hráč přitom sedí obkročmo na nástroji. Uvnitř jsou navíc podél ozvučné desky nataženy laditelné kovové struny (podobně jako např. u malého bubnu, tzv. virblu) a podle místa úderu na desku cajon zní. Zruční hráči umí, pomocí tohoto jednoduchého nástroje, napodobit zvuk téměř celé základní soupravy bicích.

DVD škola hry na cajon pro začátečníky - Jak hrát na cajon

399 Kč Na skladě
     Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD