Kytarová extra třída +CD
 

Kytarová extra třída - 2. díl oblíbené učebnice hry na klasickou kytaru pro děti. Moderně zpracovaná a bohatě ilustrovaná publikace pro pokročilejší žáky. Kreativní přístup ke složitějším kytarovým technikám, tanečním rytmům a rozvoji hudebního cítění. Zapojení pedagoga, ale i spolužáků do výuky. Kolem 60 původních skladeb autorky a 45 kompozic klasiků kytary. Doplněno audio CD s nahrávkou 23 skladeb pro sólovou kytaru a kytarové duo. Kniha A4, 146 stran.

Autorka je polská skladatelka a kytaristka Tatiana Stachak. Kytarová extra třída se skládá ze tří částí: Kytarové efekty – žák se seznamuje s typickými a již náročnějšími kytarovými technikami (apoyando, barré, tremolo, Bartókovo pizzicato atd.) a také se složitějšími tanečními rytmy (tango, samba, milonga apod.). 
45 již ne tak jednoduchých skladeb – autorkou výborně zvolený výběr klasického kytarového repertoáru (F. Carulli, M. Carcassi, F. Sor, N. Coste ad.) řeší nejrůznější způsoby hry na kytaru a rozvíjí dovednosti levé i pravé ruky. 
Kytara a přátelé – radost z hraní vrcholí společným muzicírováním se spolužáky v komorních skladbičkách autorky (i jiných polských skladatelů) pro variabilní obsazení – v kytarovém duu nebo triu může kytaristu vystřídat flétnista, houslista a violoncellista.  

399 Kč Na skladě
     Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD