Dětské noty, zpěvníky a školy

Dodací doba u titulů na skladě 2-5 dní. U titulů na objednávku 2 týdny.

  Zdeněk Svěrák Jaroslav Uhlíř: Dětem (zpěvník)
 

Velmi obsáhlý a tlustý zpěvník se všemi písničkami, které kdy Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř složili pro děti nebo se prostě dají zpívat s dětmi. Každá písnička je doplněna nádhernými barevnými ilustracemi, písně jsou precizně zapsány do not spolu s texty, akordovými značkami a případně i dvojhlasem. Zpěvník obsahuje mj. tyto písničky: Dělání, Holubí dům, Není nutno, Neopouštěj, Severní vítr, Trpasličí svatba. Pro celý seznam písniček rozklikněte název. Kniha A4, vázaná, 352 stran, noty, texty, akordy.

499 Kč Na skladě
     
  Diskohrátky zpěvník
 

Zpěvník písniček pro děti obsahuje 40 známých písní: Autíčko, Beruško půjč mi jednu tečku, Čoko čokoláda, Defilé u moře (I.Mládek), Diskopříběh (Michal David), Diana, Hej bejby (Patrasová), Hádanky, Hlava a ramena, Indiáni, Já už jdu, Ježek se má, Jezdím bez nehod, Kočka leze dírou, Krávy krávy (Svěrák), Léto je prima, Lev dnes v noci spí, Mambo č. 5, Máme rádi zvířata, Mašinka, Já jsem muzikant, Náš vláček, Opičí kapela, Ouky-kouky, Pavián, Pojďte tancovat, S námi je fajn, Slon Jumbo, Svátek zvířat, Šaman, To máte mládež, Tři citronky, Tygr z Indie, Tři čuníci, V ZOO, Žárlivý kakadu, Včelka Mája. Kniha A4, 56 stran, noty, akordy, texty.

239 Kč Na skladě
     
  Zpíváme si o zvířátkách zpěvník +CD
 

Veselé písničky o zvířátkách pro děti. Zpěvník dětských písniček s hravými texty o zvířátkách a výraznými melodiemi je určen předškolákům a všem dospělým, kteří si s dětmi rádi zpívají. Každou písničku doprovází půvabná ilustrace a notový záznam. Součástí knihy je také CD s písněmi nazpívanými dětskými hlasy. 23 písniček, např. Beruška, Ježek a bleška, Holoubek, Chytrý oslík, Mraveneček, Koza Líza, Ještěrka, Oslík Pedro, Cvrčci, Jezevec, Zoologická zahrada. Kniha A5, 48 stran, noty, akordy, texty.

298 Kč Na skladě
     
  Klíč: Písničky z Breptánie
 

Zpěvník Klíč Písničky z Breptánie - 18 písní skupiny Klíč pro děti z alba Písničky z Breptánie. Kniha A5, 46 stran, noty, texty, akordy.

199 Kč Na skladě
     
  Míša Růžičková zpěvník
 

Zpěvník Míša Růžičková - veselé písničky pro kluky i holčičky. Známá zpěvačka Míša Růžičková a její písničky pro děti. Zpěvník obsahuje 72 písniček včetně Tanec princezen, Hasičská, Popletení čertíci, Sloník Toník, Popeláři, Pongo. Kniha vázaná A4, 85 stran, akordy, melodie-noty, texty.

239 Kč Na skladě
     
  Hrajeme si u maminky +CD
 

Předkládaná sbírka říkadel, popěvků, dětských her a rozpočitadel vychází z dlouholetých zkušeností autorky Jiřiny Rákosníkové, které získala jako matka, babička a především jako pedagog. Strávila s dětmi celý život a její snahou je se podělit o získané zkušenosti a poznatky. Dlouho tomuto úkolu odolávala, až ji k rozhodnutí přivedla možnost stálé spolupráce nejen s dětmi, ale především s rodiči. Sbírka je doplněna metodickými pokyny a notovými zápisy. Toto druhé vydání je doplněno CD, které zhudebnil Jiří Pavlica a nahrál Hradišťan. Kniha A4, 80 stran.

389 Kč Na objednávku
     
  Kašpárek v rohlíku - zpěvník a kniha
 

Dvě knihy v jednom: zpěvník 39 písní ze 3 CD Kašpárek v rohlíku (obsahuje texty, akordy, noty). Kniha obsahuje devět ilustrovaných příběhů ze života Kašpárka v rohlíku od jeho narození po současnost. Texty, komiksy, obrázky. Vázaná kniha A4, 184 stran kniha + 80 stran zpěvník.

339 Kč Na skladě
     
  Učíme děti zpívat
 

Hlasová výchova pomocí her pro děti 5 až 11 let. Proč děti nezpívají?, způsoby tvoření hlasu, hlasové rejstříky, dětský hlas a jeho běžný rozsah, co je nezbytné pro čistý zpěv, jak se projevují nezpěváci, náprava nezpěvnosti, obnovujeme zpěvní hlas, rozvíjíme hudební schopnosti, intonace, držení těla při zpěvu, dech, tvoření tónu, správná výslovnost, uvolňovací a aktivizační cvičení, příklady písní rozvíjejících pěvěcké dovednosti. Autorka: Alena Tichá. Brožovaná kniha A5, 148 stran.

210 Kč Na skladě
     
  Písničková angličtina +CD
 

Soubor anglických tradičních písniček a básniček. V 10 tematických okruzích si děti pomocí písniček, říkadel a různých cvičení procvičí například anglickou abecedu, číslovky, barvy, názvy zvířat, oblečení, jídel a další. Na audio CD naleznete písničky, básničky i poslechová cvičení včetně karaoke verzí. Obsahuje mnoho barevných obrázků. Autoři: Lucie Poslušná, Michelle Smith. Brožovaná kniha A5, noty, texty, akordové značky, 64 stran.

189 Kč Na skladě
     
  Jarek Nohavica Songbook 2. dětem +2CD
 

Zpěvník 26 dětských písní Jarka Nohavici, přeložených do angličtiny rodilým Kanaďanem a obdivovatelem Nohavicovy poetiky, Markem Landrym. Zpěvník obsahuje jak české, tak anglické texty. Na přiložených dvou CD jsou pak nazpívané anglicky s kytarou i jako samotná kytara. Vázaná kniha A5, noty, akordy, texty, 110 stran.

289 Kč Na skladě
     
  Měsíček svítí
 

Zpěvník 27 lidových písní s obrázky Terezy Říčanové vč.: Koulelo se koulelo, Ej lásko lásko, Široký hluboký, Byla cesta, byla ušlapaná, Nezacházej slunce, Láska, bože, láska, Dobrú noc. Vázaná kniha A5, 50 stran, noty, texty bez akordů. (ke zpěvníku vydali Sestry Steinovy také CD - není součástí zpěvníku)

199 Kč Na skladě
     
  Uspávanky +CD
 

Jedenáct pohádek s pěknými barevnými obrázky. Na konci každé pohádky je tématická ukolébavka zapsaná v notách (bez akordových značek). Všechny ukolébavky si lze poslechnout z přiloženého CD. Vhodné pro děti od 6 let. O princezně ze mlejna, O Plaváčkovi, O Palečkovi, O turecké zemi, O třech zlatých vlasech děda Vševěda, O Jeníčkovi a Mařence, O kolébce s modrými ptáčky, O Šípkové Růžence, O čarodějnickém zámku, O jednom vodníkovi, O dvou kolovratech. Vázaná A4, 55 stran.

229 Kč Na skladě
     
  Projdeme se po ZOO +CD
 

Bývalý kytarista rockové skupiny Kurtizány z 25. avenue, Jiří Bílý, složil a nazpíval spolu s dětmi ZUŠ Polička 13 dětských písniček o zvířátkách. Písničky jsou nahrané s kapelou převážně akustickou a příjemně se poslouchají. Obsahuje také zpěvník s texty a akordy všech písní. Např. Prales, Papoušek Žako, Králík, Želva, Řekni slone, Morče, Delfín, O pejskovi, Panda. Knížečka A5, 24 stran.

249 Kč Na skladě
     
  Nesem vám noviny +CD
 

Zpěvník osmi známých koled pro děti obsahuje texty, krásné barevné obrázky a CD s dětmi nazpívanými koledami + karaoke verze. Narodil se Kristus Pán, Pásli ovce valaši, My tři králové, Dej Bůh štěstí, Jak jsi krásné neviňátko, Nesem vám noviny, Slyšeli jsme v Betléměš, Tichá noc. A4 vázaná, karton-leporelo, 17 stran.

240 Kč Na skladě
     
  Zdeněk Svěrák; Jaroslav Uhlíř: Když se zamiluje kůň
 

Zpěvník s mnoha pěknými ilustracemi Vlasty Beránkové. 47 písní včetně: Není nutno, Dělání, Trpasličí svatba, Severní vítr, Chválím tě Země má, Horymír, Holubí dům, Holky z Polabí, Vlnitý plech, Pan doktor Janoušek, Brýle, Koloběžka, Klouzky, Kamarádka lípa, Maminčin perník. Noty, akordy, texty, vázaná A4, 95 stran.

275 Kč Na skladě
     
  Z pohádky do pohádky klavír noty
 

Z pohádky do pohádky klavír noty. 12 nejznámějších pohádkových melodií pro klavír a zpěv, ale i klavír sólo: Rozvíjej se poupátko (Pyšná princezna), Muzikantova písnička (Obušku z pytle ven), Znám jednu starou zahradu (Šíleně smutná princezna), Prstýnek (Princezna se zlatou hvězdou), Saxana (Dívka na koštěti), Tři oříšky pro popelku, Kdepak ty ptáčku hnízdo máš, Hajný je lesa pán (Ať žijí duchové), Jdu cestou necestou (Princezna ze mlejna), Voda voděnka (S čerty nejsou žerty), Vadí nevadí (Tři veteráni). Obsahuje navíc i melodie v hlasu C, B, Es. Noty, 68 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Studánko rubínko +CD
 

Skupina Hradišťan spolu s dětmi nahrála 36 lidových písní a písní na lidové motivy. Kniha obsahuje noty, akordy, texty a půvabné obrázky Jana Kudláčka. Vázaná A5, 98 stran.

388 Kč Na skladě
     
  Písničky pro malé zpěváčky +CD
 

Písničku si poslechnu, ukáži, co se v ní děje, vymaluji obrázek, naučím se slova, zazpívám i přehraji melodii. Rodiče můžou podle not zahrát i klavírní doprovod. Na CD najdete KARAOKE, aby děti samy mohly zkoušet, zdali si písničku zapamatovaly a naučily. Navíc jsou přibaleny pastelky. 1. A já pořád kdo to je? 2. Ach synku, synku 3. Běží liška k Táboru 4. Bude zima, bude mráz 5. Čížečku, čížečku 6. Halí belí 7. Kdybys měla má panenko sto ovec 8. Když jsem já sloužil 9. Když jsem šel do Prahy (Profous) 10. Maličká su 11. Marjánko 12. Okolo Třeboně 13. Pec nám spadla 14. Pekař peče housky 15. Prší, prší 16. Skákal pes. Noty, 52 stran.

249 Kč Na skladě
     
  Němčina - Písničky pro děti +CD
 

14 známých a oblíbených německých písniček, které naučí děti zábavnou formou jejich prvním německým slovíčkům. Texty jsou v němčině i češtině, s obrázky k vymalování. CD je velice pěkně nahráno, obsahuje písně s doprovody i samotné doprovody (karaoke). Fuchs du hast die Gans gestohlen, Alle meine Entchen, Es war eine Mutter, Schlaf Kindchen schlaf, atd. Noty (bohužel bez akordových značek), 32 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Francouzština - Písničky pro děti +CD
 

15 známých a oblíbených francouzských písniček, které naučí děti zábavnou formou jejich prvním francouzským slovíčkům. Texty jsou ve francouzštině i češtině, s obrázky k vymalování. CD je velice pěkně nahráno, obsahuje písně s doprovody i samotné doprovody. Sur le pont d'Avignon, Alouette, Au clair de la lune, atd. Noty (bohužel bez akordových značek), 32 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Hudební nauka pro malé i větší muzikanty 1.
 

Moderní, vtipně zpracovaná hudební nauka Dagmar Lisé může i z obávaného předmětu na hudebních školách učinit zábavnou záležitost. Zatímco první díl se věnuje především hudební teorii, např. stupnice, noty, druhy taktů, akcent, ligatura, repetice. Své znalosti si mohou žáci ověřovat na přiložených testech. Publikace byla schválena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR jako učebnice pro základní umělecké školy všech typů. 65 stran.

169 Kč Na skladě
     
  Hudební nauka pro malé i větší muzikanty 2.
 

Moderní, vtipně zpracovaná hudební nauka Dagmar Lisé může i z obávaného předmětu na hudebních školách učinit zábavnou záležitost. Zatímco první díl se věnuje především hudební teorii, ve druhém díle naleznou žáci i poutavě, přehledně a stručně zpracovaný kurz hudebních dějin. Své znalosti si mohou žáci ověřovat na přiložených testech. Publikace byla schválena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR jako učebnice pro základní umělecké školy všech typů. 100 stran.

179 Kč Na skladě
     
  Sedmihlásek - hudební výchova pro 4. ročník ZŠ
 

Učebnice hudební výchovy pro 4. ročník ZŠ. Noty, 24 stran.

119 Kč Na skladě
     
  My jsme malí muzikanti
 

Pracovní sešit pro nejmladší žáky hudebního oboru základních uměleckých škol, kteří přicházejí v šesti letech do přípravné hudební výchovy. Zpočátku děti neumějí číst. Teprve na několika posledních stranách si děti mohou kromě obrázků přečíst říkadlo i názvy písniček. Pracovní sešit přináší písničky, které se běžně zpívají od nejjednodušších ke složitějším. A5, 38 stran.

69 Kč Na skladě
     
  My jsme malí muzikanti - metodika
 

Metodické poznámky k výše uvedenému pracovnímu sešitu My jsme malí muzikanti uvádějí nejen úplné znění písní (všechny sloky), ale i pokyny obměňování materiálu. Sešit A5, 28 stran.

49 Kč Na skladě
     
  Zpěvník s omalovánkami +CD
 

15 dětských písniček, které se dětí naučí z CD, zazpívají si je i s karaoke doprovodem a navíc můžou malovat v omalovánkách u každé písničky. Pěkné klavírní doprovody jsou rozepsány i v notách. Adámku náš, Andulko Šafářová, Dělám dělám kázání, Holka modrooká, Jede Kudrna okolo Brna, Skákal pes a další. Noty, texty, akordové značky, 54 stran.

237 Kč Na skladě
     
  Zpíváme a hrajeme si s nejmenšími +CD
 

Kniha je určena pro děti od narození do 8 let. Přináší 80 písniček; každá je doplněna náměty činností, které podporují muzikálnost, rozvíjejí zpěv a zároveň působí na citový vývoj dítěte, pěstují vnímavost, fantazii, pozornost i paměť, rozšiřují slovní zásobu, zlepšují jeho komunikaci s okolím i "odvahu" se projevit, dát najevo svůj prožitek. Některé písničky bude zpívat jen dospělý (napomůže mu přiložené CD). Ty učí dítě naslouchat, povedou ho k vnímání nálady a charakteru písničky, k porozumění textu a k reagování pohybem, hrou "na tělo". Dítě případně může doprovodit jednoduchou hrou na snadno ovladatelné hudební nástroje (či "kuchyňské" náčiní - hrnce, pokličky, skleničky, vařečky). Jiné, jednoduché písně jsou svou melodií i textem vybrány přímo pro zpívání přiměřené jednotlivým věkovým skupinám. Kniha A5, noty, texty, akordové značky, 166 stran. (běžná cena 229Kč)

189 Kč Na skladě
     
  Lidové písničky a hry s nimi
 

Kapitoly: Jaké je dítě předškolního věku, Jak naučit děti čistě zpívat, Jak pohotově transponovat, Doprovody lidových písní durových/mollových, Práce s písničkou. Obsahuje dále přes 100 písní i s doporučenými hrami k nim. Brožovaná A5, noty+akorodové značky+texty, 146 stran.

179 Kč Na skladě
     
  Hudební nástroj a naše dítě
 

Jak vybrat nejvhodnější nástroj pro vaše dítě. Proč by se mělo dítě učit na hudební nástroj, Mozartův efekt, výběr hudebního nástroje, Ben-Tovim/Boydova metoda, test muzikálnosti, test připravenosti, stavba těla - mentalita - povaha pro nástroje: flétna, klarinet, saxofon, hoboj, fagot, trubka, roh, pozoun, housle, viola, violoncello, kontrabas, bicí, klavír, klasická/folková/elektrická kytara, baskytara, harfa, klávesy, atd. Koupit nebo půjčit nástroj? První hodina u učitele, jak dlouho třeba cvičit, hraní na veřejnosti, co dělat když zájem ochabne, střídání učitelů, druhý hudební nástroj, soutěže ano či ne, hra na hudební nástroj jako emoční terapie, dráha profesionálního hudebníka? a další kapitoly. Brožovaná kniha A5, 132 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Písničky z pohádek a dětských filmů 4.
 

Čtvrtý díl zpěvníku: Arabala, Ať žijí duchové, Byla jednou koťata, Bylinková princezna, Co takhle svatba princi, Čert ví proč, Dobrodružství na pasece, Ferda Mravenec, Honza a tři zakleté princezny, Jabloňová panna, Koloběžka první, Královský slib, Lotrando a Zubejda, Míša Kulička, O chytrém Honzovi, O krtkovi, O loupežníku Rumcajsovi, O princezně na klíček, O třech rytířích krásné paní a lněné kytli, Pasáček a císařova dcera, Plaváček, Pohádky z mechu a kapradí, Popelka, Princezna Hyacinta, Příběhy včelích medvídků, S tebou mě baví svět, Sněhurka a sedm trpaslíků, Šmankote babičko čaruj, Tom a Jerry, Vděčná zvířátka, Večerníčky Václava Chaloupka (Pruhovaní kamarádi), Z pekla štěstí, Za humny je drak, ZLatovláska, Zvědavé štěnátko, Žofka. Kniha A5, melodie v notách, akordové značky, texty, fotky, 127 stran.

120 Kč Na skladě
     
  Václav Žilka: Veselé pískání zdravé dýchání
 

Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu napsaná profesorem Václavem Žilkou, který se léta zabýval vlivem správné dechové techniky na zlepšení dýchání u dětí zdravých i těch, které mají dýchací problémy (bronchitida, astma, alergie apod.). Učebnice obsahuje kromě výuky not také dechová cvičení založená na cvicích jógy, různé hry zaměřené na správné směrování dechu, rytmická cvičení, říkadla a lidové písničky. Noty, obrázky, 54 stran.

139 Kč Na skladě
     
  Písničky z pohádek a dětských filmů 1.
 

Písničky z pohádek zpěvník: A pohádky je konec, Arabela, Byl jednou jeden král, Dělání dělání, Dívka na koštěti, Fantomas, Floriánkovo štěstí, Hlupáku najdu tě, Jak se budí princezny, Koloběžka, Mach a Šebestová, Milujte se a množte se, Nesmrtelná teta, Princezna se zlatou hvězdou, Pyšná princezna, Šíleně smutná princezna, Tři oříšky pro Popelku (Kdepak ty ptáčku hnízdo máš) a další. Kniha A5, noty, akordy, texty, fotky z filmů, 124 stran.

120 Kč Na skladě
     
  Písničky z pohádek a dětských filmů 2.
 

Druhý díl zpěvníku Písničky z pohádek. Dobré ráno s Dádou, Chytila jsem na pasece žížalu, Maxipes Fík, Popelka, Večerníček, Malé kotě, Včera neděle byla a další. Kniha A5, noty, texty, akordy, 120 stran.

120 Kč Na skladě
     
  Písničky z pohádek a dětských filmů 3.
 

Písničky z pohádek a dětských filmů 3.díl: Co takhle svatba princi, Doktorská pohádka, Kouzelná školka Baby studio, Létající Čestmír, Lotrando a Zubejda, Princezna ze mlejna 1 a 2, Princové jsou na draka, Zlatovláska a další. Kniha A5, 136 stran, noty, texty, akordy.

120 Kč Na skladě
     Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD